אלו״ט: מתנות מן הלב

16.07.14

 

בימים הלא פשוטים האלה, שעוברים על כולנו, נעים להיזכר בדברים יפים, טובים ומשמחים שגורמים לנו להרגיש טוב. זה אמנם משימה לא קלה, אך בשביל זה אנחנו כאן בכדי לנסות ולהנעים גם אם רק בקצת או טיפ טיפה. אז שנשכח לרגע מהכול ונעשה לנו קצת טוב על הלב? אנחנו לגמרי בעד!

 

אם יש אנשים שהופכים כל חתונה לאישית ובלתי נשכחת אלו כמובן האורחים היקרים שלכן, המגיעים אל האירוע מכל קצוות הארץ ולעיתים אף מן העולם (גם בימים כאלה… כן, כן). הם מתלבשים במיטב מחלצותיהם ומקיפים אתכן בחום ואהבה ביום הבלתי נשכח הזה.

 

 

 

לכן זה בהחלט לא מפתיע שבעת האחרונה יותר ויותר זוגות מעוניינים להעניק לאורחיהם מתנת תשומת לב קטנה בסיום האירוע, מעין מחווה המתקשרת לעיתים רבות למהות החתונה ואמורה לבטא את הכרת התודה על כך שהגיעו להשתתף בחגיגה. כתוצאה מכך, נושא המתנות לאורחים הפך לסופר-פופולארי ואין כמעט אורח שעוזב את החתונה ללא מזכרת בידו מן האירוע שהיה.

 

 

 

 

במסיבת האביב של כלות אורבניות, שנערכה לפני קרוב לשלושה חודשים בגלרית לורנס - שמחנו לארח את אלו״ט (האגודה הלאומית לילדים אוטיסטים בישראל) בעמדה שכולה עבודות קרמיקה בשלל עיצובים, קטנים וגדולים, אותם לבטח ישמח כל אורח לקחת לביתו. באופן אישי אנו מאמינות כי מתנות שיש בהן ערך מוסף מרגשות בצורה יוצאת דופן וכמובן גם תורמות את תרומתן לקהילה.

 

 

 

המתנות של אלו״ט אשר אירחנו במסיבה מיוצרות על-ידי אוטיסטים בוגרים העומלים עליהן במרכז תעסוקה בקיבוץ גבעת ברנר. בתחילתו של יום הם מגיעים לשם ויוצרים, בידיעה ברורה לאן מיועדות היצירות הללו, כך סיפר לנו יוגב איבגי המקסים המנהל את המרכז ואותו גם זכינו לפגוש פנים מול פנים בעמדה עצמה.

 

 

כל מתנה ומתנה מגיעה כשהיא ארוזה בקופסא חגיגית ובתוכה הסבר המגולל את הסיפור העומד מאחוריה. עבור האורחים בחתונה מדובר במזכרת נפלאה ועבור מי שהכין אותה, זוהי כמובן הזדמנות פז להשתלב בחברה ולעסוק במלאכת היצירה.

 

היה לנו לעונג לארח את אלו״ט באירוע האחרון שלנו ולגלות עולם יצירתי, צבעוני ומלא בכוונות טובות - בדיוק מסוג הדברים מהם אנו מתמוגגות.

 

 

צילום התמונות בפוסט: חיים אפריאט ונטלי שור בשיתוף טלי ודבורה

 

נאחל לנו וגם לכן ימים שקטים שיגיעו במהרה, משתוקקות להם ממש!

❤ טל והדר ❤

 

*ליצירת קשר עם יוגב איבגי מאלו״ט, הינכן מוזמנות לפנות לכתובת המייל הבאה: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., או לעמוד של אלו״ט בפינצטה של כלות אורבניות.

 

 

מאת:כלות אורבניות