אלונה וארנון, 15.10.14

10.02.15

היכן הכי נכון להציע את הצעת הנישואין? שאלה אחת אך תשובות רבות לה, כל זוג בהתאם למה שמתאים להם. יש שבוחרים לעשות את זה בלוקיישן קסום, הרחק מכאן, בעוד שאחרים מחליטים להציע זאת בחברת קרובי המשפחה והחברים הטובים. ארנון החליט להציע לאלונה להתחתן עמו במקום שמרגיש הכי אינטימי להם שאפשר, במיטה, בשבת בבוקר. בני הזוג מגדירים את הזמן הזה בשבוע בתור זמן שהוא אך ורק שלהם, שבו הם יכולים להישאר במיטה עד מאוחר - ללא טלפונים, ללא פייסבוק, רק הוא והיא.

 

 

 

 

 

 

אז באותו בוקר נינוח, הכל הרגיש דומה ובכל זאת התנהל קצת אחרת, שכן כשאלונה פקחה את עיניה - ארנון כבר היה ער ולפתע שלף מתחת למיטה את הטבעת, שנבחרה בקפידה יחד עם שתי חברותיה. מנחשות כבר מה התשובה? 

 

 

 

 

 

כשהחלו אלונה וארנון לתכנן את החתונה, היה ברור להם שהיא צריכה להרגיש הכי "הם" שרק אפשר, ממש כמו הצעת הנישואין. מטע הזיתים נבחר בתור הלוקיישן ועידו אדמון שכבר רגיל להשתמש בלוקיישנים כאלה כחומר ביד היוצר - הופקד על ההפקה. כשמביטים באווירה הקיצית שעולה מן התמונות, קצת קשה לדמיין כי שלושה ימים לפני החתונה ועד לשעה לפני תחילת האירוע (!) ירד לו מבול עז ופתאומי, אך כמו תמיד - הכל מסתדר בדיוק ברגע הנכון.

 

 

 

 

 

 

 

למרות הבחירה להתחתן בחיק הטבע, ההכנות דווקא לקחו אותנו לסביבה הכי אורבנית שיש - דירה קטנה בלב יפו, מה שמייצג בצורה נאמנה את הזוג -שהרי אלונה היא תל אביבית, בעוד שארנון הוא קיבוצניק במקור. החברים וקרובי המשפחה הצטרפו לבני הזוג בשלב ההכנות שכלל הרבה נשנושים, שיחות ואווירה כללית של כיף, שכל כך אופיינית לבני הזוג.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הטיפ של אלונה וארנון לגבי תכנון החתונה הוא בדיוק כפי שניתן לנחש: להיות כנים לאמת הפנימית, גם אם זה אומר לחרוג קצת מהנורמות הקיימות, העיקר להרגיש הכי טבעי וטוב עם הבחירות שעושים. 

 

 

 

 

 

 

 

את הטקס ערכה חברת ילדות של אלונה, בעוד שהחברים המשותפים שלהם החזיקו במוטות של החופה. מיד בסיומו, רצו אלונה וארנון יחד עם כל האורחים לרחבה, שם נמשכה לה המסיבה עד לשעות הלילה ואפילו עד הבוקר שאחרי, עם מזרונים וכרבוליות אותם חילקו לאורחים שפשוט לא רצו שהכיף יסתיים!

 

 

 

 

 

 

 

אלונה וארנון היקרים, אנו שמחות שהלכתם בדרך שלכם ועם הבחירות הייחודיות שלכם - ואנו שמחות אפילו יותר על כך שבחרתם לשתף אותנו בהן!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: מטע זיתים ברשפון
הפקה: עידו אדמון

עיצוב: בני הזוג וגרושקה
קייטרינג: מעשייה

מוסיקה: גל כדן- לסה פסה
בר: ערמוניה
צילום סטילס: קרן לחמן WED.FASH.ART
צילום וידאו: חגי פריד
שמלה: מעיין פז
עיצוב שיער: חברה
טבעות: אני :)
נעלי כלה: שופרא
נעלי חתן: סטורי
הזמנות / מיתוג: הזמנות- המיתוגיה. כל השאר- אנחנו
עורך טכס: חברה הכי טובה
DIY: אנחנו
מתנות לאורחים: פקעות לשתילה ומגנט diy, שוזרות הולכות

מאת:כלות אורבניות