אלה ואדיר, 26.3.15

29.04.15

יש חתונות מסוימות שנוגעות ללבנו כבר למן הפריים הראשון ואנו אפילו לא יודעות לשים את האצבע על הסיבה המדויקת. החתונה של אלה ואדיר היא בדיוק כזו ומשהו בה פשוט גרם לנו להרגיש שזה נכון. כשהצלמת נטלי שור גם סיפרה לנו בדיעבד שבמעמד הטקס היא דמעה מבעד למצלמה, היה לנו ברור שהאינטואיציה שלנו צדקה ואכן יש לנו עסק עם זוג מיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

אלה ואדיר הכירו בשנה האחרונה של המיליניום הקודם, לפני פרק זמן ארוך ביותר במונחים שלנו. זה קרה במפגש של חברים משותפים, שבו השניים נהנו לפלרטט אך שום דבר לא המריא בצורה ממשית, שכן אדיר התגורר אז בארה"ב למטרות לימודים וכל ביקור שלו בארץ היה למטרת גיחה קצרה.

 

 

 

 

 

כך זה קרה, און אנד אוף - הזמן חולף אך הכימיה בין אלה ואדיר נשארת שם. אלא שמתחת לפני השטח התרחשה פעילות ממשית ביותר, שכן לפני שלוש שנים, הפלירטוט המתמשך הפך לסיפור אהבה.

 

 

 

 

השניים טסו לביקור בברלין ושם פוזרו כל מיני רמזים שהצעת הנישואין עומדת להתרחש, אך אלה הייתה משוכנעת שיש לה זמן ושזה לבטח ייתרחש עם שובם לארץ. היא לא תיארה לעצמה שכל הרמזים הכינו את השטח להצעה שהתרחשה ממש אז ושם, אך כמובן שהתשובה נשארה אותו תשובה "כן!" גדול.

 

 

 

 

את האירוע הם תכננו תוך כמה חודשים ספורים, על רקע העבודות והלימודים שלהם - שילוב מאוד מלחיץ על פניו אך בפועל הוא התקיים על מי מנוחות, כי ככה זה כשבוחרים באנשי מקצוע על סמך תחושות בטן, בדיוק כמו אלו שגרמו לנו להתאהב בזוג.

 

 

 

 

מאחר שאלה היא כבדת שמיעה ואדיר הוא חירש, הטקס התקיים כולו בשפת הסימנים, מה שללא ספק הוסיף לו רובד מיוחד וסופר מרגש. במהלך כל חודשי ההכנה עבדה אלה עם הצוות והכירה להם עולם תרבותי חדש ומרתק, שכלל שפת סימנים, סבלנות והמון אהבה. 

 

 

 

 

 

 

אלה ואדיר היקרים, התקשורת שלנו אתכם הייתה דרך הפריימים ובאמצעותם הרגשנו שאתם מספרים לנו סיפור - סיפור מלא בהשראה!

 

 

 

 

 

 

קרדיטים

מקום האירוע: BAU - בית אירועים

מוסיקה: שחר רונן - Novo Music
צילום סטילס: נטלי שור, צלם שני- יואב קדם
צילום וידאו: Paper Hearts - חלי גיא
שמלה:תופרת שהיא מכרה של אימא, בעיצוב דרך השראה ממעצבת RUE DE SEINE בניו זילנד.
איפור ועיצוב שיער: קארין דקל
טבעות: נוע'לה - NOALE
נעלי כלה: אסוס
תכשיטים: Gioielli Liat Dadush
הזמנות / מיתוג: לה פיניאטה - La Pinata
חליפת חתן: טומי הילפיגר
עורך טכס: זוג חברים מאוד טובים
DIY: מסגרות תמונות, סלסילות רענון בשירותים,עמדת קעקועים זמניים
מתנות לאורחים: פפיונים וכובעים
קרדיטים נוספים: Square Island - הדפסת תמונות פולארויד.

מאת:כלות אורבניות