אלגנטית וגלאמית: הקולקציה של לימור רוזן

12.09.17

אחד הדברים הכי מסקרנים הוא הצצה אל מאחורי הקלעים. בסרטים, במסעדות, במגזינים, ובהתאמה גם בעולם החתונות. הסטודיו של לימור רוזן יצר קולקציה (שמיד נעבור אליה), ותיעד את הליך יצירת השמלות. התוצאה המגניבה היא הסרט הבא, המציג את הליך היצירה משלב החשיבה על הרעיון, דרך הגזירות והתפירות ועד שמלת הכלה המהממת שבסופו.

 

 

כשאפשר לשלב בין טרנדים מודרניים לבין פרשנות אישית הכל פתוח. במיוחד אם את מעצבת קולקציה של שמלות כלה ויש לך ויז׳ן מדוייק למה את רוצה לשדר. הקולקציה של לימור רוזן כוללת בתוכה אלמנטים של נשיות וכוח יחד עם גלאם בוהמייני עכשווי.

 

gallery 12

 

gallery 13

 

הסגנון הבוהמייני בא לידי ביטוי בבדי השיפון שמתנפנפים ברוח, במחשוף הוי שמופיע גם באזור החזה ובגב ובתחרות שיוצרות מראות שונים בכל דגם. שמלה שתפסה לנו את העין בייחודיות שלה היא שמלת שני חלקים הכוללת טופ תחרה בגזרת סטרפלס יחד עם חצאית שנשפכת על הרגליים ונגמרת בבד שיפון שקוף למחצה שנותן מראה פשוט מהפנט.

 

gallery 9

 

gallery 02

 

gallery 7

 

gallery 8

 

gallery 10

 

בשמלות האלגנטיות יותר, שיכלו בקלות להופיע על כוכבת בטקס פרסים, ניתן לראות אלמנטים מלכותיים כמו שזירות של חרוזי כסף נוצצים ושובלים ארוכים עם אפקט הדרמה.

 

gallery 11

 

gallery 14

 

gallery 3

 

gallery 4

 

gallery 5

 

gallery 6

 

דגמים חופשיים וקלילים יותר, בולטים בצורות גיאומטריות חזקות לצד בדים פרחוניים ועדינים כמו משי ושיפון, לכולן מראה הקליל והלא מתאמץ אך באותה הנשימה, מרשים ומהמם גם יחד.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

קרדיטים:

שמלות: לימור רוזן

צילום: אלכס ליפקין

צילום וידאו: עמרי קליין

שיער: בנג׳מין רוימי

איפור: שלי גפני

דוגמנית: Hania Koczewska

מאת:כלות אורבניות