אלגנטיות נצחית עם טאצ' טרנדי: קולקציית הקפסולה של ורד גלעדי

15.10.19

אם יש משהו שאנחנו אוהבות במיוחד בקולקציות קפסולה, זה שהן תמיד מדויקות, ממוקדות ומוקפדות להפליא, כיאה לליין מצומצם שמביא עמו בשורה ספציפית מאד. כזו היא Five, קולקציית חמש השמלות הקסומה שמשיקה המעצבת ורד גלעדי.

חמישה דגמים שמאכלסים בתוכם כל כך הרבה שקשה שלא להישאב אל הסיפור שמשרטטת הקולקציה. סיפור של תשוקה, עיצוב ובחירה קפדנית של בדים בשילוב עם תפירה עילית. ויותר מכך - סיפור של שילוב בין מגמות עכשוויות לקלאסיות על-זמנית.

שילוב של תחרה, חריזה, טול ומחשוף גב יפהפה מתגבש לדגם נשפך, רומנטי וחלומי, בעוד אותם אלמנטים, בתצורה שונה, הופכים לשמלת בוהו קלאסית עם חיתוכי אוף-שולדר טרנדיים.

gallery 9

gallery 10

gallery 6
הסיפור ממשיך עם דגם אוף-שולדר שונה לחלוטין - הדגם הנקי והמינימליסטי של הקולקציה. אלגנטי וקלאסי ולהפליא אך מלא סקס אפיל. הוא מתהדר בטאצ' טרנדי של פפיון שמוביל אותנו לקו הסיום.

gallery 3

gallery 3
דגם נוסף עם פפיון מקסים מביא עמו בשורה של טקסטורה ונצנוץ אשר מעניקים נוכחות ועניין. את הקולקציה חותמת שמלה נוספת - קצרה - מבדים עשירים שכמעט מרגישים תלת מימדיים. היא מלאת פרשיות וקלילות, עם כתף א-סימטרית ופפיון עם טוויסט - צבע שחור שמוסיף שובבות ופאן למראה.

gallery 5

gallery 5

gallery 1

gallery 1
מחזה בחמש מערכות, כל אחת מספרת סיפור וכולן מתגבשות לכדי נרטיב עיצובי ברור, מהוקצע ועתיר שיק.


קרדיטים:
צילום: מאמא צלמים
איפור: גיל שני

 

 

מאת:כלות אורבניות