אלבומים, אלבומים, אלבומים

19.05.13

 

לא נעים לנו לומר, אבל מאז הקמתו של בלוג החתונות שלנו, של "כלות אורבניות", כמעט ולא יצא לנו לדבר על אלבומים. אלבומי חתונה כמובן. משום מה, הנושא הזה תמיד נזנח בצד, ולא כי איננו מאמינות שהוא חשוב, פשוט כי לא מצאנו את הדברים שאנו אוהבות. זה גם הזמן לגלות לכן בסוד (תחת מעטה בושה…), כי לאחת מאיתנו אין עדיין אלבום חתונה. הכול החל ברעיון של הכנת אלבום באופן עצמאי, אך הימים חלפו, השנים עברו, העיסוקים התרבו - ואלבום עדיין אין.

 

 

 

לפני כמה שבועות נתקלנו בפוסט האלבומים הגדול של גלעד ומזל צלמים, והתאהבנו… אבל ממש. האלבומים שראינו, מעשה ידי השניים, שידרו את אותה רכות, פשטות וקסם עליהם חלמנו בעודינו מדמיינות אלבומי חתונה. ואז, כמובן שהיינו חייבות לרוץ ולכתוב את הפוסט הבא כי בדברים הטובים שאנו מוצאות אנו הכי שמחות לשתף את הכלות האורבניות שלנו, אתכן.

 

 

כבר בפוסט הזה, סיפרנו לכן שגלעד ומזל מעצבים את אלבומי החתונה עבור הזוגות שלהם בעצמם ובאופן כללי מאוד ממליצים על קבלת החלטה חיובית בנוגע לאלבום עוד לפני החתונה. קראתן כבר את מילות הפתיחה… מה שלא מחליטים מבעוד מועד נסחב חודשים ארוכים לאחר האירוע, או לחילופין - פשוט לא קורה.

 

 

 

ובאיזה אלבומים מדובר? האלבומים שהשניים מציעים הם אלבומים המוכנים בעבודת יד (בטכניקה של תמונות מודבקות) או אלבומים דיגיטליים, המתבססים בראש ובראשונה על הבחירות של הזוג עצמו. כל אלבום מכיל כ-60 עמודים בממוצע וכולל כ-200 תמונות. הכריכה עצמה, גם היא נבחרת על ידי הזוג מתוך היצע מגוון ונפלא של כריכות בד, כריכות המשלבות תמונה, כריכות מחומרים מעובדים ועוד.

 

 

 

וכעת, יגיעו אלה שיאמרו "אבל מדוע אנו זקוקות לאלבומים בעידן של היום? הרי יש דרכים רבות כל כך להציג את תמונות החתונה." אך מכיוון שאנו חובבות נוסטלגיה (ואת זה אי אפשר לשנות!), אנו בטוחות שיש משהו אחר באלבום תמונות שניתן להחזיק בו בין הידיים, ולעלעל בין דפיו הרבים. ולזה - אין תחליף, עדיין אין.

 

 

גם כאן, מחזקים גלעד ומזל את דברינו ומספרים לנו כי זוגות רבים שאומרים בתחילת הדרך שהם אינם מעוניינים באלבום, משנים את דעתם בדיוק ברגע בו הם מקבלים אותו לידיהם. כנראה שהמציאות גוברת על כל דימיון ובחיים האמיתיים ערכה הסנטימנטלי של המזכרת הנפלאה הזאת רב. רב מאוד.

 

צילום ועיצוב: גלעד ומזל צלמים

 

מקוות שהפוסט הזה הוא תחילתה של ידידות מופלאה עם עולם אלבומי החתונה, שנראה כי גם בו משהו השתנה… לטובה! ואם מתחשק לכן לשתף אותנו באלבומי החתונה שלכן, אתן יותר ממוזמנות לעשות זאת… אנחנו כאן, מחכות ומצפות.

 

*לפוסט המלא בבלוג של גלעד ומזל צלמים ליחצו כאן.

מאת:כלות אורבניות