אלבום למזכרת

19.08.13

 

כשהיא שם אז היא שם, במלוא הדרה - היצירתיות. היא כובשת, מהפנטת ותמיד מצליחה לסחוף, מדוע? כי בסופו של כל תהליך בו היא מעורבת מתקבל תוצר חדש ורענן, פרי היצירה.

 

 

חגית אמנם התחתנה כבר לפני למעלה משלוש שנים אך תיעוד ויצירה הם בהחלט חלק בלתי נפרד מחייה. ערב אחד, במהלך התקופה המאושרת הזאת של תיכנונים ואירגונים לחתונה החליטה היא להנציח את הצעת הנישואין שקיבלה במסגרת אלבום.

 

 

 

 

המחשבה מאחורי האלבום היתה ליצור בראש ובראשונה אלבום אותנטי, מעוצב ואישי ולכן גם מרבית החומרים בהם השתמשה היו כאלה שליקטה במשך השנים כגון גלויות, קטלוגים, מעטפות, סרטים ועוד, אשר שימשו אותה במלאכתה.

 

 

 

 

הניירות עצמם נתפרו במכונת התפירה, כשעליהם הוספו בהדבקה תמונות, כיתובים ושלל מספרים לציון כל התאריכים החשובים באמת! בסיום האלבום ישנה מעטפה מקסימה ובתוכה נח גם מכתב ההצעה שקיבלה מבן זוגה.

 

 

 

 

חגית סיפרה לנו כי מדובר באלבום קטנטן אך כזה שהם נוטים לחזור אליו שוב ושוב, בכדי לעלעל בין דפיו. הוא אישי, מקורי ותמיד כיף להיזכר ברגעים כמו אלה, בייחוד שהם מרוכזים במקום אחד, יחיד ומיוחד.

 

עיצוב וצילום: חגית רוזנס

 

חגית, אנחנו כל כך שמחות שבחרת לשתף אותנו במזכרת האישית שלכם והראית לנו כיצד באמצעים פשוטים אפשר ליצור דבר שאין שני לו. תודה, תודה, תודה!

 

*לפוסט המלא בבלוג של חגית ליחצו כאן.

מאת:כלות אורבניות