אלא לראותם בלבד

22.12.16

לא משנה מה החג האהוב עליכן, בטח תסכימו איתנו כשנגיד שלדעתנו בחנוכה יש משהו מיוחד; אולי זה האוכל הטעים, המשפחתיות ומנהגי החג - ואולי זה בכלל קשור לחורף שבחוץ. כך או אחרת, האווירה של חנוכה לא דומה לאף חג אחר. 

 

אחד האלמנטים שאנחנו הכי אוהבות בחג הזה, הוא - איך לא - השימוש בנרות מדי יום. יש משהו פשוט קסום בחנוכיה שמאירה בבית מדי ערב והמחשבה על כך גרמה לנו לחשוב על עיצובי שולחן שמשלבים נרות. לכן ברוח החג יצאנו ללקט 8 השראות מקסימות שאתן יותר ממוזמנות ליישם גם בחתונה שלכן. בואו תראו כמה זה יפה... 

 

 

השראה מספר 1: שעור גיאומטריה

אחד הטרנדים הלוהטים של הרגע הוא שימוש בצורות גיאומטריות - בכל תחומי העיצוב. השילוב של נרות בתוך עששיות גיאומטריות מודרניות הוא שימוש מנצח בעינינו והוא יעבוד יפה במיוחד בחתונות בהן הקו העיצובי הוא נקי ואולטרה מודרני. 

 

light gallery 1

(מתוך ohbestdayever.com

 

השראה מספר 2: ביקור בכפר

ה-Rustic look, או בעברית: המראה הכפרי, לא הולך לשום מקום בעונת החתונות הקרובה וצנצנות מייסון עם נרות הן עדיין אלמנט שמככב בחתונות רבות. אנחנו אהבנו מאוד את העיצוב הספציפי הזה הודות לשימוש בטחב ולשילוב עם גזע העץ. החליפו אץ הגזע בגזיר (פרוסת) עץ והרי לכן מרכז שולחן יפהפה. 

 

light gallery 2

(מתוך ohbestdayever.com)

 

השראה מספר 3: לב הים 

רוצות להביא טעימה מהים אל החתונה שלכן? העיצוב המשגע הזה, מעשה ידיה של קים ביולו - הוא הדרך הנכונה; השילוב של האלמנטים הטבעיים (גזע עץ מיושן), הפרחים והאלמנטים הימיים עם הנרות הלבנים הוא שהופך את העיצוב הזה לכל כך מדויק ונעים.  

 

light gallery 3

(עיצוב: קים ביולו, צילום: Ido Maya - Photography & Design)

 

השראה מספר 4: תעשייתי ומודרני

רוצות שולחנות מדהימים וטרנדיים? כלי בטון הם דרך מעולה להשיג את המראה הזה ובשילוב עם נרות מתקבל מראה מושלם שישדרג כל שולחן. 

 

light gallery 4

 (מתוך: www.thabto.co.uk)

 

השראה מספר 5: שביל של נרות 

שבילי נרות בדרך לחופה הם טאץ' רומנטי משגע, אבל מה שהופך את השביל שבחרנו ליפה במיוחד זו דווקא הבחירה בכלי זכוכית מרובעים שמוסיפה אדג' קצת יותר עכשווי למראה המתקתק והיפהפה של החופה הזו. 

 

light gallery 5 

(מתוך ohbestdayever.com

 

השראה מספר 6: ארץ טרופית יפה

בעקרון, נרות הולכים יפה עם כל דבר, אבל בשילוב עם הטרנד הבוטני נוצר קסם מיוחד.  

 

light gallery 6

 (עיצוב: בריידזילה, צילום: חיים אפריאט)

 

השראה מספר 7: דרמה חורפית 

חלק מהותי מההפקה החורפית שלנו באביגדור, היה שימוש בנרות - שלחלוטין קבעו את הטון וכיוונו את האווירה. הפמוטים הגבוהים, בשילוב הטחב וסידורי הוורדים יוצרים דרמה חורפית ורומנטית שאי אפשר להתעלם ממנה.  

 

light gallery 7

 (עיצוב: עידו פריד, צילום: מורן מעיין)

 

השראה מספר 8: אה-לה נטורל 

לקינוח, הנה עוד השראה מקסימה שנוטה יותר למראה הכפרי-טבעי: פמוטים שעשויים מענפי עץ עבותים, שמשתלבים כל כך יפה ובכזו טבעיות עם סידור הפרחים העדין. פשוט מקסים, לא?

 

light gallery 8

(צילום: עידן כנפי)

 

מאחלות לכן חג אורים שמח, חמים ונעים! ❤

מאת:כלות אורבניות