איריס ועידו, 4.6.14

17.08.14

 

 

משפחתיות, קירבה, מנהגים חביבים והרבה חום ואהבה - אנו בהחלט מבינות זוגות המחליטים להתחתן בסמיכות לחגים ואף בימי החג עצמו, שהרי זה מייחד את החתונה אף יותר ומאפשר נגיעות קטנות של חג גם בקונספט החתונה.

 

עידו ואיריס החליטו להתחתן בחג השבועות עצמו ולנו רק נותר להתמוגג מהתמונות! אך עוד לפני שנספר לכן בהרחבה על החתונה היפה של השניים, נכיר לכן את בני הזוג: איריס ועידו הכירו באמצעות חברים משותפים במהלך תקופת הלימודים באוניברסיטה. הקליק ביניהם היה כה חזק, שכעבור חצי שנה השניים עברו להתגורר יחדיו וכך חלפו להן בכיף ובהנאה שלוש שנים נוספות.

 

את הצעת הנישואין זכתה איריס לקבל ערב טיסתם לאיטליה, במהלך פיקניק רומנטי על שפת הירקון. החתן האורבני שלנו ניגן ושר שיר מרגש של מאיר אריאל (שלימים גם הפך לשיר כניסתם לחופה) ולאחר מכן שלף את טבעת האירוסין. כמובן שהשניים עלו על המטוס כשעל פניהם חיוך ע-נ-ק-י!

 

את יום החתונה פתחה איריס עם חברתה הטובה בבוקר של בנות, בעוד שעידו נהנה מסאז׳ מפנק עם חברים. וכיאה לחתונה שנערכה בסמיכות לחוף הים, גם חלק מן הצילומים המקדימים נערכו ממש שם, על החוף הזהוב.

 

מפות פיקניק משובצות, סידורי פרחים רעננים והמון נגיעות מן הצבע הלבן תרמו לתחושה החגיגית של שבועות ואילו את דרכם לחופה ליוו כמובן האורחים שהרעיפו עליהם ים של אהבה ומלאן בועות סבון צבעוניות. מוכנות לתמונות? נראה לנו שכן!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איריס ועידו המהממים, עשיתם לנו תחושה של חג גם סתם ביום חול! תודה, תודה, תודה!

 

✻ ✻ ✻

 

מקום האירוע: בלו ריי, שדות ים

קייטרינג: קוטורה

בר: ג׳ה בר

שמלת כלה: רוית הנדל

נעלי כלה: שני בר, ליבלינג

איפור ועיצוב שיער: סוזי אריאל

בגדי חתן: דורון אשכנזי

נעלי חתן: זארה

תכשיטים: מגנוליה

טבעות נישואין: בטבעת זו

צילום סטילס: תום ברטוב

עיצוב: תמר להב

הפקה: שי סגל

די ג׳יי: נדב זיגלמן

להקה: מארש דונדורמה

עורך הטקס: יעקב אשר, ״הוויה״

מתנות לאורחים: עמדת שזירה במסגרתה חולקו אקססוריז שונים וזרי פרחים לחג

 

מאת:כלות אורבניות