אירוע בגוונים פורחים

19.02.15

כשמדובר בפלטת הצבעים שמובילה את האירוע, ישנם כמה גוונים שלרוב מופיעים בה: יש את הלבן הקלאסי, הירוק שלוקח אותנו למחוזות טבעיים יותר, ישנם שילובים פסטליים רכים שתמיד עושים נעים בעין ולפעמים על רקע כל הגוונים הניטראליים יחסית, ניתן גם לפגוש בנגיעות של צבע בוהק, כזה שממש קופץ מבעד לתמהיל העדין.

 

 

 

 

 

ג'ואנה ואליזבט החליטו לצאת מהשיגרה ויצרו לנו פלטת גוונים בהחלט לא שגרתית: במקום להסתמך על גוון בוהק אחד או לשלב בין כמה רכים, הן החליטו לתת את הדגש על כמה שיותר צבעים עזים ועל השילוב היפה ביניהם. לשלב כמה גוונים בעלי נוכחות זה בהחלט לא קל ומאגר אפילו יותר להשיג תוצאה הרמונית. ג'ואנה ואליזבט היטיבו לעשות זאת באמצעות שימוש בין גוונים חמים כמו צהבהב וכתום לצד גוונים קרים יותר כמו הסגול והכחול. בקבוקים, כוסות, מעמדים ופרחים בכל אותם גוונים קישטו את החלל באביגדור, אשר בזכות הניטראליות שבעיצובו, נוצר לו קנבס מושלם לערבוביה כזו של צבעים.

 

 

 

 

גם אילו לא היו אומרים לנו שהאירוע המדובר נערך באביב, לבטח היינו מנחשות זאת בעצמנו שכן יש ממש תחושה של פריחה, רעננות והתחדשות כשמביטים בפסטיבל הצבעוני הזה, ממש כמו לבקר בשדה שמכוסה על ידי מרבד צבעוני, בשיא תקופת הפריחה. זה בדיוק הכיוון שאליו פנה העיצוב והיכולת שלו לשמר על התחושה הזו בסביבה אורבנית לחלוטין, ללא ספק עשה לנו כיף.

 

 

 

 

 

 

 

הגוונים הצבעוניים מוכיחים לנו שבכל הנוגע לעיצוב - אין חוקים. כל עוד יש טאץ' נכון ואינטואיציה, אפשר לעשות בחירות אמיצות ויפות!

 

 

 

קרדיטים

 

עיצוב: ג'ואנה ואליזבט

צילום: אלעד ברנגה

לוקיישן: אביגדור

מאת:כלות אורבניות