איפור מהלב

30.12.12

 

הפוסט הבא לוקח אותנו למסע קצר במנהרת הזמן של 'כלות אורבניות', ומחזיר אותנו לחודש ספטמבר 2011, להפקה הראשונה של הבלוג אשר זכתה גם לשם: "סתיו עטוף לבן".

 

לפני ההפקה המדוברת, וכמו כל דבר חדש שאנו נוהגות לעשות ב'כלות אורבניות' ההתרגשות הייתה בשיאה, אך יחד עם זאת ידענו שאת בעלי המקצוע שיעבדו לצידינו אנחנו הולכות לבחור בקפידה רבה (ממש כמו ביום החתונה… כן, כן, כן!). כך למעשה, זכינו להכיר בפעם הראשונה את המאפרת המוכשרת קרן קורתי.

 

צילום: אודי סלמנוביץ | דוגמנית: לירי גבולי ל-DeJaVu

 

מאז אותו היום, וכפי שבוודאי שמתן לב, קרן מלווה אותנו בכל הפקה והפקה. לא השמש הקופחת, לא טיפות הגשם המטפטפות ואפילו לא שעות ההתארגנות הסופר-מוקדמות שמתחילות אי שם בלילה מפחידות אותה. ההיפך הוא הנכון - היא תמיד מוכנה ומזומנה, חמושה בחיוך גדול, מצב רוח טוב ומצויידת במזוודת האיפור מלאת ההפתעות שלה. וכן, אנחנו באמת ניהנות לעבוד איתה בכל פעם מחדש עם לוחות השראה, טרנדים חמים וכל מה שהופך את עולם האיפור לעולם צבעוני כל-כך.

 

צילום: אודי סלמנוביץ

 

מפעם לפעם ומהפקה להפקה ההיכרות שלנו עם קרן הלכה והעמיקה, והופתענו לגלות (או שלא…) שלפני כעשור בחרה קרן להחליף את מקצועה כעובדת סוציאלית ולממש את תשוקתה הבוערת לאיפור. היא החליטה ללמוד במיטב בתי הספר לאיפור בארץ, ולצד הלימודים צברה ניסיון רב בעולם האופנה, הטלוויזיה וכמובן גם הכלות.

 

צילום: אודי סלמנוביץ

 

צילום: אודי סלמנוביץ

 

מבחינתה של קרן, עולם הזוהר האמיתי טמון בכלות ובנשים לצידן, אותן היא זוכה ללוות ביום החתונה. השלב הזה בו היא פוגשת כלה בפעם הראשונה, במפגש שמביא עימו אינטימיות נדירה - הוא בהחלט אחד החלקים האהובים עליה ביותר בעבודתה. חישבו על זה לרגע, עד כמה מיוחד המפגש הזה בו את ככלה עומדת נטולת מסיכות אל מול האישה אשר בידיה תפקידי את פנייך היקרות ביום האירוע. לכן, כל כך חשובה בעיננו הגישה הנכונה, הטונים המרגיעים והמקצועיות הבלתי מתפשרת. מבחינתנו, כל אלה ועוד הם בהחלט מרכיבים הכרחיים ביום שכזה.

 

צילום: סוכנות Look תמיר

 

קרן מספרת לנו כי "איפור" זוהי העבודה שלה במאה אחוזים מן הזמן, דבר הגורם לה לחוש מחוייבות מלאה כלפי כל אחת ואחת מן הכלות שלה. היא לוקחת בכובד ראש כל התלבטות, ולו הקטנה ביותר, בכל הנוגע לצבע הצללית, השפתון או גוון הסומק המדוייק, שכן מבחינתה בחורה ששמה את פניה בין ידיה המקצועיות כמאפרת - סומכת עליה שתדע להוציא אותה בצורה המושלמת ביותר עבורה.

 

צילום: ינאי רובוחה

 

בתחום הכלות, תמיד חשוב לזכור שאמנם המאפרת היא האמנית, אך הכלה היא הלקוחה. מקצועיות באה לידי ביטוי לא רק בכשרון לאפר, אלא גם ובעיקר בהכרת הבחורה שעומדת מולך, בהבנת הסגנון האישי שלה וקווי האישיות אשר מאפיינים אותה.

 

צילום: רונן פדידה

 

ומן התיאוריה לפרקטיקה - סיקרן אותנו לשמוע על החומרים עימם עובדת קרן וגילינו ביניהם את המייק-אפים המעולים של אסתי לאודר ולנקום. בשאר מוצרי האיפור, מגלה קרן "ליברליות" רבה יותר ותוכלו למצוא שם בין היתר מוצרים של חברות איפור כמו MAC, בובי בראון ועוד רבים וטובים.

 

תמונה עליונה- צילום: אמיר יהל | תמונה תחתונה- צילום: עדי כהן-צדק

 

רגע לפני סיום, ביקשנו מקרן לגלות לנו (וגם לכן כמובן…) - מהו מוצר האיפור שבעיניה משדרג כל מראה, ובכל זמן, והיא כמובן שמחה לענות לנו על כך: "אם אין לך זמן או חשק להתאפר בבוקר, השקיעי אך ורק במסקרה טובה ומייד תראי משודרגת".

 

ואם כבר בענייני המלצות עסקינן, קיבלנו ממנה עוד המלצה שווה על מוצר "מאסט" לכלות ולבעלות עור הנוטה לשמנוניות - מדובר בנייר סופג זיעה והברקות, ה-Blot Film של חברת MAC. לדבריה של קרן, המוצר מגיע באריזה קטנה ומעוצבת, והכי חשוב - משאיר את העור מט ויבש.

 

צילום: רונן פדידה

 

צילום: אמיר יהל

 

צילום: אמיר יהל

 

מקוות שהצלחנו לספק לכן הצצה קטנה לעולם האיפור והכלות של המאפרת המוכשרת קרן קורתי, שמלווה את 'כלות אורבניות' מזה זמן מה ואנו רק מקוות שתמשיך עוד ועוד. מאחלות לכולכן שבוע צבעוני ומשובח!

 

*הפוסט נכתב במסגרת שיתוף פעולה תכני-מסחרי.

**עבודות נוספות של המאפרת קרן קורתי, ניתן למצוא באתר ובעמוד הפייסבוק שלה.

מאת:כלות אורבניות
תגיות: