איפה מוצאים אהבה? כל התשובות (המפתיעות והמסקרנות) כאן

13.02.19

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבות לקרוא בסיפורי החתונות שאתן שולחות אלינו הוא איך הכרתן את בן או בת הזוג שלכן. סיפורים מרגשים, מצחיקים, דרמטיים וממש ממש יפים - ראינו הכל, נתקלנו בכולם, ובכל פעם מחדש אנחנו מוצאות את עצמנו מחייכות מול המסך כשאנו קוראות את המילים המרגשות שלכן.

 

 

לכבוד חודש האהבה שפוקד אותנו בימים אלו, החלטנו שמדובר בטיימינג המושלם לבחינה רשמית של סיפורי ההיכרות שלכן. ניגשנו אל 10,000 חברות הקבוצה הסודית של כלות אורבניות ושאלנו את כל מה שמעניין בנוגע להיכרויות ואהבה. וכן, אם יש בחייכן סינגלס שמחפשות או מחפשים אהבה, המידע הזה יהיה לגמרי שימושי ומעניין עבורם.  

 

כאן, אם תהיתן, אתן נכנסות אל התמונה בכל הנוגע לגזרת העברת המידע אל הרווקות והרווקים בחייכן. אז מהי הדרך הכי פופולרית בה הזוגות שלנו הכירו? מה הזמן הממוצע שחלף מהדייט הראשון ועד הצעת הנישואין? מהם הסיפורים הכי הכי מהממים ששלחו אלינו? ריכזנו את התשובות לכל אלו ממש כאן, ועל הדרך בחרנו שלושה סיפורים של זוגות מקסימים שאהבנו במיוחד ותיעדנו את היופי המהמם הזה בצילומים מלאי אהבה.

 

אלו התשובות שענו חברות הקבוצה הסודית שלנו בנוגע לזוגיות שלהן, ואלו הממצאים המרתקים והחשובים:

 

gallery vale2

gallery vale2

 

gallery married fast logo 1

 

יעל ומתן - אפליקציות היכרות

 

קצת עליכם

 

יעל: אני דיילת אוויר ומתן הוא סו-שף במסעדת OCD. אנחנו זוג שעובד מסביב לשעון, מכל מה שמשתמע מזה - טיסות ארוכות, לילות שמתחברים לימים ארוכים ועוד ועוד.

 

 

איך הכרתם?

 

יעל: הכרנו דרך אפליקציית ההיכרויות OK Cupid. מתן היה בסך הכל הדייט השלישי שלי מהאפליקצייה שבה היה לי חשבון במשך כמעט שנתיים. התכתבנו במשך שבועיים ולא הצלחנו להיפגש, בעיקר כי הייתי בשהיית ניו-יורק ארוכה, מייד אחריה בבוסטון ארוך וישר משם למילואים. אחרי שניסינו במשך המון זמן לקבוע, לבסוף הצלחנו, ואני בחוצפתי דחיתי את הדייט ברגע האחרון בשביל יומולדת של חברה. אחרי שהוא כבר יצא מהבית. מתן לא ויתר, והלך להעביר את הזמן בפלאפל באבן גבירול, שם במקרה עברתי בדיוק עם חברה בדרך ליומולדת, המבטים נפגשו אבל עשיתי כאילו שלא ראיתי. לאחר שעתיים כשבאמת נפגשנו לדייט הראשון, נהנינו כל כך ונפגשנו חמישה ימים ברצף. 

 

כמה זמן עבר מהדייט הראשון שלכם עד הצעת הנישואין?

 

מתן: עברה שנה וחצי, התארסנו ממש לאחרונה. וכן, אני יודע שהיא התעלמה מהמבט שלי באותו יום של הדייט הראשון.

 

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery adiomer1

 

עדי ועומר - עבודה

 

 

איך הכרתם?

 

עדי: הכרנו בעבודה בה שנינו עובדים. לא החלפנו מילה במשך חודשיים, עד שיום אחד הוא הגיע עם חולצה ירוקה ואני אמרתי בשקט לחברתי מהצוות שישבה מאחוריו ׳תראי איך החולצה שלו בול בצבע של העיניים׳. מסתבר שעומר שמע, והוא ענה ׳החולצה ירוקה ויש לי עיניים כחולות׳ והבטיח להגיע ליום למחרת עם חולצה כחולה כדי שאראה שהוא צודק. ביום למחרת הוא הגיע עם חולצה כחולה וניגש אליי כדי להראות לי (כמובן שכל הצוות שלי צחק עליי בטירוף ואני הייתי נבוכה. שוב). מאז תפסתי מעומר קצת מרחק, התחלתי לצאת עם מישהו, אבל התחלתי להיתקל בו בעבודה יותר ויותר, ובמקביל החברה מהצוות טפטפה לי שאני צריכה לתת לו צ׳אנס נוסף. עם הזמן, הצ׳אנס הגיע, יצאנו, והשאר לגמרי היסטוריה. אה, כן, ופרט חמוד נוסף - ההורים של עומר הכירו ממש באותו מקום בו אנחנו הכרנו. איזה קלוז׳ר?

 

 

ספרו על הדייט הראשון שלכם

 

עומר: חברה של עדי הציעה שהיא תשאיר לה את הדירה בה היא מתגוררת בהרצליה לערב, ואני הצעתי לארח לעדי חברה (ההורים שלי גרים בהרצליה). וכך, אחרי שנתיים בערך שלא נשארתי לישון אצל ההורים שלי, שכמובן חשדו שמשהו קורה, יצאנו לבר שממוקם ממש על הים. מאז ועד היום לא נפרדנו.

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

הילה וחזי - צבא

 

איך הכרתם?

 

הילה: הסיפור שלנו מתחיל אי שם בצבא. חזי היה בזמנו המפקד שלי למשך תקופה קצרה, לקראת סוף השירות הצבאי שלי. הקשר ביננו התחיל באופן דיסקרטי, כששנינו היינו היחידים שידעו עליו. לא סיפרנו לאף אחד שמתפתח משהו ביננו. זה היה כל כך מתוק ואמיתי, והרגיש כאילו זה משהו הוא רק שלנו.

 

 

כמה זמן אתם יחד?

 

חזי: מאז הצבא ועד היום, אנחנו יחד כבר 7 שנים מאושרות.

 

 

ספרו על חוויה מיוחדת מהקשר שלכם

 

הילה: גרנו יחד במשך כמה שנים בהודו ווייטנאם. זו הייתה חוויה מהממת ובלתי נשכחת. היום חזרנו לארץ ואנחנו מתכננים את חתונת חלומותינו.

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

gallery adiomer1

 

 

 

קרדיטים:

צילום: שרון כהנא

לוקיישן: חדרפרטי-חווית אירוח

שיער: אלונה בל

איפור: קרן קורתי

זוגות: יעל ומתן, הילה וחזי, עדי ועומר

מאת:כלות אורבניות