אינה ואבי, 3.9.13

28.02.14

 

לפני כמה חודשים הכריזה חברת פנטון על הסחלב בתור הצבע הנכון לשנת 2014 (כמובן שמיהרנו לדווח לכן על כך במהירות הבזק ממש פה!), וכבר נצבע הבלוג-מגזין שלנו בחמישים גוונים של סגול, מה שמוכיח שהזוגות האורבניים שלנו הם הכי עדכניים וטרנדיים שיש!

 

 

 

 

 

מי שאחראיים על זריקת הצבע הזו הפעם הם אבי ואינה, אשר היטיבו לעשות שימוש בצבע הסגול בתור הצבע שכיכב בהופעתם.

 

 

 

 

 

כך למשל, אינה בחרה בנזר סגלגל שהעניק לה לוק של פיית פרחים והתאים בצורה מושלמת לזר הסגול בו אחזה - וכך גם אבי, התקשט לו בחולצה מכופתרת בגוון לילך עם עניבה תואמת. הפרחים שלה בשילוב עם מפתח הגב המעניין, והבחירה שלו לוותר על הג׳קט, יצרו יחדיו הופעה קלילה אך מדוייקת עבור בני הזוג.

 

 

 

 

 

 

 

 

אז עם הקדמה כזו אתן בוודאי סקרניות להכיר מקרוב את אבי ואינה, וכך גם הרגשנו אנחנו: בני הזוג הכירו לפני כשלוש שנים במקום בו מילצרה אינה. כבר אז התפתח בין השניים קשר ידידותי, שעם הזמן עבר את סדרת הגילגולים הטבעית והתפתח לכדי אהבה של ממש. כעבור חודשיים עברו השניים להתגורר יחדיו, וזמן קצר לאחר-מכן אימצו את כלבתם המשותפת, מיקה.

 

 

 

 

 

 

 

הצעת הנישואין התרחשה באופן ספונטני במהלך ביקור בעין הוד, כפר האמנים, הצעה שהרגישה טבעית ובלתי מתאמצת לזוג ספונטני בהוויתו - חובב טיולים ומסיבות טבע. כל האלמנטים גם יחד התחברו בצורה הרמונית לשלב הצילומים המקדימים, שהביאו לידי ביטוי בצורה מדוייקת את אישיותם, את החיבור ביניהם וכמובן גם את הטבע שהם כל-כך אוהבים.

 

 

 

 

 

אבי ואינה ללא ספק שידרגו את רגעי הבוקר בסופ״ש שלנו וכעת נקפוץ לשוק ונתפנק לנו בזר פרחים טרי ורענן בצבע… סגול. הפעם גם אנחנו בוחרות בסגול!

 

❖❖❖

 

שמלת כלה: מרינה שוורץ

איפור ועיצוב שיער: מירי בן שימול

צילום סטילס: מורן מעיין

 

מאת:כלות אורבניות