אין כמו בבית: חתונת הבוסתן הקסומה של נטע ושי

11.08.19

החיפושים אחר הלוקיישן המושלם לחתונה יכולים להיות מתישים, אבל לפעמים, הספוט המושלם נמצא ממש מתחת לאף. כך היה עבור נטע ושי, שידעו עוד מתחילת הקשר שכשיגיע היום שלהם, הם ינשאו בבוסתן בבית הוריו של שי. וכן, זה היה לחלוטין מושלם וטבעי כפי שזה נשמע.

gallery 1

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 1
הם הכירו כשנטע הייתה דיילת וקולגה שלה עשתה את השידוך. הבעיה הייתה תזמון - שי התחיל לצאת עם מישהי אחרת והעניין התמסמס. חודש אחר כך, שי חזר לעניינים ולמרות שהידידה המשותפת לא הייתה בטוחה שיש על מה לדבר, שי לקח צ'אנס, סימס לנטע, והשאר היסטוריה.

gallery 4

gallery 4

gallery 4
הצעת הנישואין התרחשה באיים המלדיביים המדהימים שם הציע שי לנטע לקום ולחזות בזריחה המרהיבה. עם הנץ החמה, אחרי שהקריא לה שיר שכתב, הציע שי לנטע להיות שלה לנצח.

gallery 7


gallery 7

gallery 7
בכל הנוגע לארגון החתונה, העניינים היו ברורים ופשוטים. השניים תמיד ידעו שכשתיפול ההחלטה להתחתו, זה יקרה בבוסתן שבבית הוריו של שי. השניים ראו חתונה כמשהו אישי ומיוחד והבחירה לערוך אותה בבית באווירה משפחתית ואינטימית תואמת את הסגנון האישי שלהם. התכנונים החלו מייד לאחר ההצעה ואחרי חודש כל הספקים היו סגורים וכל מה שנותר היה להמתין בקוצר רוח ליום הגדול.

gallery 9

gallery 9

gallery 9
השניים הגיעו עם ויז'ן ברור אך עבדו בצמוד לתקציב. הם החליטו מה הדברים שהכי חשובים להם, ערכו תעדוף ברור ותכננו את חתונת החלומות שלהם מבלי לחרוג מההוצאות שהגדירו לעצמם מראש. 

gallery 13

gallery 13

gallery 13


בוסתן הבית הכתיב את העיצוב העדין שהשתלב עם הנוף והטבע של המיקום. צבעוניות נייטרלית של בז', אוף-ווייט וחום העניקה מראה טבעי, מינימליסטי וכפרי שהבליט את יופיו של הלוקיישן. 

gallery 16

gallery 16


הטיפ שלהם לזוגות בשלבי התכנןו? לא להתפשר על הדברים שבאמת חשובים להם, להנות מהתהליך, ולזכור שאמנם מדובר באירוע של פעם בחיים אבל לחלוטין ניתן לתכנן אירוע מושלם בלי להיכנס להוצאות מופרזות. נטע ושי הוכיחו שזה אכן לגמרי אפשרי. 

gallery 19

gallery 19


קרדיטים:

צילום סטילס ווידאו: מאמא צלמים
קייטרינג: שף נודד
הפקה: שף נודד הפקה
מקום האירוע: בית ההורים של החתן בכפר תבור 
עיצוב האירוע, הזמנות ומיתוג: bitidesigns

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: איתמר בלילטי
בר: לולה בר 
שמלה: ענבל רביב 
איפור ושיער: לילך נחמני
נעלי כלה: Republic
חליפה ונעלי חתן: אפנת סגל
תכשיטים: דנה מנצור, אביבה רחמים

מאת:כלות אורבניות