אילנה ורן, 30.4.14

15.08.14

 

השירות הצבאי הוא ללא ספק אחת התקופות המשמעותיות ביותר שיש: תקופה של חוויות ראשונות, אתגרים בלי סוף וחברויות אמיצות המלוות אותנו גם שנים ארוכות לאחר-מכן. עבור אילנה ורן, הזוג האורבני שמתארח אצלינו היום, השירות הצבאי מסמל את תחילת סיפור האהבה שלהם - שהרי ממש אז הם הכירו.

 

 

 

 

 

 

 

 

כעבור שבע שנות זוגיות ארוכות, הגיעו בני הזוג לארוחת ערב אצל חברים ושם, במהלך משחק ״ספונטני״ קשרו לאילנה את עיניה וכשהסירה היא את הכיסוי - רן כרע מולה ברך והציע לה להינשא לו. התשובה החיובית של אילנה המשיכה להדהד והפכה כמובן לנושא השיחה המרכזי של הערב!

 

 

 

 

 

 

 

יום החתונה החל בצורה הכי נינוחה שיש, בעת שאילנה ורן טיילו על שפת הבריכה במלון ותפסו קצת קרני שמש מלטפות על כסאות השיזוף המזמינים.

 

 

 

 

 

 

כשהם חמושים במשקפי שמש ובמקבץ חברים טובים, המשיכו השניים את הטיול המשותף בנופיה האורבניים של העיר ת״א כשהם מחוייכים ומתרגשים.

 

 

 

 

 

 

לכשהגיע הזוג שלנו למקום האירוע, שם כבר המתינו להם המוזמנים וביניהם גם קרובי משפחה יקרים שעשו את כל הדרך מצרפת בכדי לשמוח עם השניים.

 

 

 

 

 

 

בתום טקס החופה החלה המסיבה, שהפכה לסגירת מעגל של ממש, שכן על רחבת הריקודים ניתן היה למצוא את כל החברים של אילנה ורן מתקופת הצבא, ביניהם אפילו את הצלם עצמו - שי מ-LUZ צלמים, אשר הכיר גם הוא את בני הזוג באותה תקופה ממש.

 

 

אין, פשוט אין כמו החברויות הותיקות האלה שמלוות אותנו לאורך השנים - באש, במים וכמובן גם בחתונה האורבנית!

 

✦✦✦

 

מקום האירוע: האחוזה, מודיעין

שמלת כלה: שמעון דהאן

נעלי כלה: Vince Camuto

איפור: מורן טל

עיצוב שיער: טל בן-ציון

בגדי חתן: גוסטו

נעלי חתן: Fiocco Nero

צילום סטילס: LUZ

צילום וידאו: ניר טננבאום

הפקה: איזיווד

די ג׳יי: איתי שדה

עורך הטקס:הרב שמעון מואיל

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: