אילנה ואלכס, 23.1.14

02.04.14

 

שני עולמות שונים לחלוטין נפגשים באופן אקראי ואט אט מתמזגים זה לזה בטבעיות מוחלטת: הכלה האורבנית וחובבת האופנה שלנו, אילנה, נכנסת לכושר ומתחילה לרוץ מרתונים, וכך גם אלכס הרווק המושבע, לומד לצאת עם אילנה למסעות שופינג ארוכים ולהכין פסטה לתפארת. אין ספק שהזוג שמתארח אצלינו היום יודע כיצד לשמור על האיזון המושלם!

 

אז אחרי שאילנה נכנסה לעולמו של אלכס ולהיפך, גם הצעת הנישואין התרחשה במקום סימבולי - איטליה, שם אלכס למד והתגורר במשך כמה שנים. במרפסת של יוליה (כן, אותה היוליה מ״רומאו ויוליה״!) הציע אלכס לאילנה להינשא לו וכך מעגל אחד נסגר ומעגל חדש ומרגש נפתח.

 

יום החתונה של השניים לווה בכל אותם פרטים קטנים שעושים את הזוגיות של הזוג שלנו למיוחדת כל-כך להם, כמו למשל קיט ההפתעות שהכינה אילנה לאלכס, קופסא שהכילה זוג גרביים (למקרה של ״רגליים קרות״) ופתק קטן של אהבה הסופר את כל הימים שהם מאוהבים זו בזה. למשוואה גם נוסף מזג אוויר מושלם שנרתם להצלחתה של החתונה וכך באמצע החורף זכו השניים ביום נפלא ופוטוגני להפליא.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אילנה ואלכס, מאחלות לכם חיים גדושים ומלאים בפרטים הקטנים האלה שמעלים חיוך גדול על הפנים. המשיכו להכיר זו לזה עולמות חדשים, נשמע לנו שזהו הקסם האמיתי!

 

✦✦✦

 

מקום האירוע: בית על הים

קייטרינג: טעם וצבע

בר: סופרים

שמלת כלה: אלון ליבנה

נעלי כלה: אלינור עיצובים

איפור: טלי פאוור

עיצוב שיער: שגיא דהרי
די ג׳יי: ינאי אסיף

תכשיטים: סברובסקי

טבעות נישואין: יוסי תכשיטים

בגדי חתן: Names 

נעלי חתן: אלדו

צילום סטילס: מורן מעיין

צילום וידאו: בועז אופנהיים

עיצוב: אומנות בפרחים

מתנות לאורחים: מגנטים, ממגנטוס

רב: הרב חן שריג, צהר

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)