איילת וגיל, 16.2.12

18.09.12

 

כשהמעלות בחוץ עולות, אנחנו בכלות אורבניות אוהבות לקרר אתכן. לכן, החלטנו היום לארח את איילת וגיל, עם חתונת החורף שלהם, שהתרחשה לפני חודשים ספורים.

 

 

 

השניים נפגשו זמן קצר אחרי שאיילת עברה להתגורר בחיפה, וכבר בחודש הראשון להיכרותם ידעו שהם עומדים להתחתן. בחודש נובמבר האחרון, אחרי חצי שנה של יחד, שלף גיל את הטבעת והציע לאיילת להתחתן.

 

 

 

 

איילת, סטודנטית לעיצוב פנים, וגיל, שסיים באותו הזמן את ההתמחות במשרד עורכי דין, נאלצו להחליט אם להתחתן זמן קצר אחרי ההצעה, בחורף, או לחכות עד לבואו של הקיץ. החלום של איילת, מאז ומעולם היה להתחתן בעונה הגשומה והרומנטית, ובסופו של דבר הם החליטו שלא לחכות יותר מידי, ולתכנן חתונה תוך חודשיים בלבד. קראתן נכון, חודשיים!

 

 

 

 

השניים קיוו כי ביום החתונה הגשם יתחשב בהם ובעיקר באורחיהם, וירד רק לפרק זמן קצר. מצד שני, כפי שכבר הבנתן, איילת הכלה שלנו מאוד אוהבת גשם ובעיקר את הריח שאחרי, כך שכמו בהזמנה, במהלך היום עצמו ירד הגשם לזמן קצר בלבד, כדי שיהיה להם את הריח המדהים הזה, והמשיך במלוא עוצמתו רק כשכל האורחים כבר הגיעו למקום האירוע.

 

 

 

לסשן הצילומים המקדימים, יצא הזוג שלנו עם קומץ מחבריהם הטובים, והאמת - איזה ניצבים נפלאים יותר מאלה אפשר לבקש.

 

 

 

 

הם ליוו את איילת וגיל ברחבי העיר, בצילומים שמעל ובעיקר בצילומים שמתחת לפני האדמה, ברכבת התחתית של חיפה, שתיפקדה כתפאורה המושלמת והיבשה ביותר שניתן היה למצוא ביום חורפי שכזה.

 

 

 

ומשם, ישר לחופה, להתחתן! הרי לשם מה התכנסנו כאן היום?

 

 

 

איילת וגיל, איזה כלה וחתן מקסימים! שמחנו לארח אתכם בכלות אורבניות, ד"ש חם לחיפה!

 

☂☂☂

 

 

מאת:כלות אורבניות