איילה ויואב, 30.8.12

05.11.12

 

איילה ויואב גדלו בירושלים ומכירים זה את זה עוד מילדות. לפני כמה שנים הצטלבו גם חייהם הזוגיים יחדיו, וזמן קצר לאחר אירוסיהם מצאו עצמם השניים בסין.

 

 

 

הם עברו לשנגחאי בעקבות מקום עבודתו של יואב, ובתור מישהו שסין הייתה חלק גדול מחייו (לימודים ושנים רבות של אומנויות לחימה), חשבו הם מייד לשלב נגיעות סיניות ביום החתונה. וכיצד מתכננים אירוע כשגרים בסין והחתונה בישראל? מסתבר שזה פשוט ממה שאתן יכולות לדמיין לעצמיכן: מיילים רבים, שיחות סקייפ, וכמובן גמישות גדולה מצד הזוג והספקים.

 

 

אז נחזור לרגע למטרה העיקרית של השניים, שהיתה לשזור אלמנטים סיניים באירוע, ולפרקטיקה - של כיצד עושים זאת הלכה למעשה. בחודשים שקדמו לחתונה הם לא הפסיקו לשוטט בשווקים הרבים בסין ולחפש אחר רעיונות וחפצים שונים שיוכלו לשלבם. גם בגיזרת פלטת הצבעים, נבחרו הצבעים הבאים: לבן, אדום ושחור עם נגיעות ירוקות, וגם המשפחה הקרובה נתבקשה להגיע כשהיא לבושה בצבעים הללו. ואם היה לכן ספק כלשהו, בקשר ללוק של החתן והכלה היפים שלנו והתאמתו לפלטה - אנא הסירו דאגה מליבכן! כמובן שאיילה ויואב שילבו במראה שלהם את הצבעים הנבחרים, והרי לפניכם כלה עם שפתון ולק אדומים, נעליים אדומות, שמשייה סינית וחתן עם בוטונייר אלגנטי המשלב גם הוא ורד אדום.

 

 

 

 

 

 

 

יום החתונה נפצח בהתארגנות בבית הוריה של הכלה, בשכונת עין כרם הקסומה, ומשם יצאו הם לצילומים המקדימים בשכונה בה גדלו ובסביבתה הקרובה.

 

 

 

 

 

 

 

הם בחרו בחתונה "הפוכה" וערכו טקס רפורמי ומרגש בהשתתפות המשפחה כולה. אפילו את הכתובה כתבו בעצמם, כשעיצובה נעשה על ידי אמנית קליגרפיה סינית שחיה בישראל. סין, סין, סין, כבר אמרנו? בטח שאמרנו!

 

 

 

 

 

 

ומשם, משם נותר היה רק להמשיך למסיבה גדולה ושמחה שנמשכה עמוק אל תוך הלילה... עם המשפחה, הקרובים והחברים האוהבים.

 

 

 

 

 

איילה ויואב, היה לנו הכי כיף בעולם לארח אתכם בכלות אורבניות עם החתונה הסינית שלכם, שהיא כל כך, כל כך אתם. ואותך איילה - היה תענוג אמיתי להכיר באופן אישי. שולחות לכם המון נשיקות וחיבוקים עד לסין האדומה.

 

☼ ☼ ☼

 

מקום האירוע: המערה, בית גוברין

קייטרינג ובר: של המקום

שמלת כלה: בוטיק כלות בוושינגטון, ארה"ב

נעלי כלה: סטיב מאדן

איפור ועיצוב שיער: שרון פור

נעלי חתן: הוגו בוס

טבעות נישואין: טיפאני

צילום: מצטלמים

עיצוב: שירה פלאי - Celebration עיצוב פרחים ואירועים

די ג'יי: יואב גולדשטיין

הזמנות: עיצוב - רועי אלמן, הדפסה - גרפוס

רב: הרב הרפורמי לוי ויימן-קלמן

מתנות לאורחים: צ'ופ סטיקס, מניפות, ארנקים סיניים קטנים

מאת:כלות אורבניות