אחד ואין שני לו

30.08.14

 

ישנם אנשים, נדירים למדי, אשר בכל מפגש עם אחרים - מצליחים לגעת בהם, להשפיע בצורה כלשהי על חייהם ולהישאר קרוב, קרוב ללב. לאחר שחלפו כמה וכמה חודשים מאז מסיבת האביב שלנו, אנו בהחלט יכולות לומר בפה מלא שדרור גולן הוא בדיוק אדם שכזה.

 

צילום: רז רוגובסקי

 

צילום: דרור גולן

 

צילום: הגר דופלט

 

אחד הדברים האהובים עלינו ביותר בעבודתינו על הבלוג-מגזין היקר שלנו, על ״כלות אורבניות״, הוא הזדמנות הפז להכיר ולפגוש באנשים חדשים, כאלה שיש סיכוי כי לא היינו פוגשות באף מצב אחר. מעגל ההיכרות הזה הולך ומתרחב מיום ליום, אך במבחן הזמן נותרים מסביבנו אלה שבאמת ובתמים מצליחים להיכנס לנו עמוק ללב, לא רק בזכות מקצועיותם - אלא בעיקר בזכות אישיותם הכובשת.

צילום: ערן בארי

 

צילום: רז רוגובסקי

 

צילום: הגר דופלט

 

דרור גולן קיבל מאיתנו באהבה גדולה את שרביט הפיקוד, כשלצידה טייטל ״המפיק והמעצב של מסיבת האביב״ שקיימנו בחודש אפריל האחרון, לאחר שפנינו אליו בעקבות אינספור מחמאות שהתגנבו לאזנינו באשר לצורת עבודתו, בעוד שהוא עצמו? תמיד מצטנע, ומתרכז במלאכת ההפקה והעיצוב שהוא יודע לעשות כל-כך, אבל כל-כך טוב.

צילום: חיים אפריאט

 

צילום: חיים אפריאט

 

בתור נשות מקצוע, מעצבת גרפית ואדריכלית, כשהעמקנו את היכרותנו עם דרור הסתקרנו לשמוע בראש ובראשונה מהיכן הוא שואב את כמויות ההשראה האדירות שמציפות ומקיפות אותו ושמחנו לגלות שמדובר בשלל מקומות בעלי אופי אורבני ומלא עניין כמו למשל רחובותיה של העיר תל-אביב, איזורי נגריות, מוסכים ומפעלים, שיש בהם את המשהו הזה המחוספס והמעניין - ואילו מן הצד השני מגיעה האהבה והתשוקה לטבע, לפורח ולירוק שהוא מיטיב לשלב בעבודתיו, בחתונות ובאירועי בוטיק ייחודים מאין כמותם. דווקא השילוב הזה יוצר בסופו של דבר תוצרים מרגשים, מרעננים ובלתי צפויים, שיש בהם את הטוב מכל העולמות.

 

צילום: שחר דרורי

 

צילום: שחר דרורי

 

צילום: דרור גולן

 

כאדם שה״אני מאמין״ שלו מתייחס לדרך ולאנשים המקיפים אותו ועימם הוא עובד, אין ספק שמדובר באיש מיוחד במינו המוקף בצוות מנצח שמלווה אותו (דנה, עומר… איך אפשר שלא להזכיר אתכם?!? אז זהו, שאי אפשר!). דרור דאג להרגיע אותנו במהלך ההכנות והאירגונים לקראת המסיבה, גם כשהלחץ היא בשיאו. וכיצד הוא עשה זאת? באמצעות שיחות טלפון מרגיעות ואינספור הודעות וואטסאפ גדושות בפרחים ובאלמנטי עיצוב שונים שעשו לנו נעים, ממש נעים.

 

צילום: טלי ודבורה צילום

 

צילום: טלי ודבורה צילום

 

צילום: טלי  ודבורה צילום

 

מיום ליום, בעבודה אל מולו, גילינו כי המשפט המלווה את עבודתו: ״שומע, חושב, עושה״ הוא בהחלט לא רק בגדר סיסמא הכתובה על נייר, שכן הוא מתאר בצורה אמיתית את שיטת העבודה שלו, יכולת ההקשבה, עיבוד הנתונים והתחושה הנעימה הזאת שהוא מצליח להדביק בה את סביבתו בכל רגע נתון. 

 

צילום: רז רוגובסקי

 

צילום:דרור גולן

 

צילום: רז רוגובסקי 

 

ומה עם האתגרים שבדרך, בעבודה על חתונות ואירועים בקנה-מידה משתנה עליהם הוא עובד ללא הרף? הם ישנם שם ודורשים פעמים רבות חשיבה אל מחוץ לקופסה. אז אפשר להילחץ, אך אפשר גם לראות באתגרים הללו הזדמנות נפלאה לצמיחה וגדילה, בדיוק כפי שרואה בהם דרור.

 

צילום: שחר דרורי

 

צילום: שחר דרורי

 

צילום: רז רוגובסקי

 

צילום: שחר דרורי

 

האמת, כי אחד ההיבטים המעניינים ביותר בעיננו בעבודתו של דרור וצוותו, היא היכולת לבחור בלוקיישן מסקרן לאירועים השונים שהוא מפיק ומעצב כמו למשל פיסת חוף ים בתולית, בית אריזה בליבו של איזור תעשייה הומה, מטע פקאנים חבוי ועוד, הרבה עוד שכאלה, בדמותם של לוקיישנים המשמשים בעבורו כקנבס חלק ומאפשרים לו לרקום שלב אחד שלב אירועים בלתי נשכחים עם כתב ידו המוכר והברור.

 

צילום: שחר דרורי

 

צילום: טלי ודבורה צילום

 

צילום: שחר דרורי

 

אז מסיבת האביב של ״כלות אורבניות״ כבר מאחורינו, אבל הודעות הוואטסאפ מדרור עדיין ממשיכות ליפייף את שגרת היום שלנו כשהוא משתף אותנו בחתונה אחר חתונה, אירוע אחר אירוע. ואנחנו? שמחות כל-כך על שפגשנו בחבר מוכשר ומהמם כמותו. באמת.

 

*לעיון במגזין האירועים המשובח מבית ״דרור גולן״ ליחצו כאן. הנאה צרופה מובטחת!

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: