אזעקת טרנד: Table top

11.10.15

אם יש טרנד שמציף את האינסטגרם והפייסבוק שלנו באימג'ים יפיפיים, הרי שמדובר בטרנד ה-Table top. חדות העין מביניכן לבטח הבחינו כי בזמן האחרון מיטב הצלמים מתעדים כל מיני דיטיילים הקשורים ביום האירוע, מסודרים בצורה סופר מחושבת על גבי משטח יפה ובמבט מעל.

 הסידור הזה, תוצאתו היא תמיד אסתטית, שהרי כל הפריטים מנהלים ביניהם שיח נעים לעין.

 

צילום על באירועים

 

באילו דיטיילים מדובר? בדרך כלל ההזמנה של יום האירוע תהיה במרכז ומסביבה כל מיני פריטים קטנים הקשורים בהופעתה של הכלה כמו נעליים ותכשיטים, או בחתן- למשל משקפי שמש ועניבת פפיון.

אלה גם יכולים להיות פריטי סטיילינג כלליים ומתוקים, שהרי ידוע שלזוגות שלנו יש טעם משובח, כמו למשל מצלמת פולארויד או פרופס לצילומים.

 

יש סיבה נוספת שבגללה אנו אוהבות את הצילומים מהז'אנר הזה והיא בגלל הסיפור שהם מספרים לנו. כל בחירה באקססורי או בפריט הלבוש היא אינה מקרית - כאשר ההזמנה היא כמובן זו שמספרת את החלק הבולט ביותר בסיפור.

אנו ממש מרגישות שכל פריט כזה מגלה לנו רובד נוסף באישיותם של בני הזוג בנפרד וביחד - וזה מדהים איך סידור מסוים של פריטים יש בכוחו לספר סיפור שכזה.

 

אז בפעם הבאה שתיתקלו בצילום במבט מעל שמטייל לו ברחבי האינסטגרם או הפייסבוק - דעו שמדובר באחד הטרנדים הצילומיים הכי הכי אהובים שלנו ומזכרת נפלאה מכל יום החתונה.

 

מאת:כלות אורבניות