אור-לי ואלעד, 30.8.13

14.12.13

 

היא הגיעה אלינו במלוא עוצמתה, הסופה, ולנו רק נותר לקוות שאתן נמצאות בבתים החמימים שלכן, מכורבלות היטב בתוך הפוך כשלצידכן כוס משקה חם, בן הזוג והפוסט הבא אשר עתיד בהחלט לתרום לחימום האווירה בסופ״ש הסוער הזה שמתחולל שם בחוץ.

 

 

 

 

 

 

אז מיהו הזוג היקר שמתארח כאן היום? מוזמנות להכיר, קוראים להם אור-לי ואלעד! השניים נפגשו לפני כשש שנים כשעכברת העיר הגיע לפגוש את עכבר הכפר, ביובלים, היישוב בו התגורר אלעד, לטיול לילי תחת הכוכבים. 

 

 

 

 

 

 

אחד הדברים שסיפרנו לנו השניים ושבו את ליבינו לגמרי היה הסיפור שמאחורי הצעת הנישואין המקורית. אז ככה, הטבעת נשלפה בעת שאור-לי ואלעד חזרו לביתם עייפים ומרוצים מבילוי זוגי. הם ישבו יחדיו על הספה כשלפתע נזכר אלעד כי הוא קיבל מחבר ביצת הפתעה, מן הסוג האהוב של פעם -  עם השוקולד האהוב ביותר על אורלי. את השוקולד בחרה אורלי לאכול ממש מהר אך את ההפתעה עצמה רצתה היא לשמור למועד מאוחר יותר. כעבור סשן שכנועים ארוך מצד אלעד, היא הסכימה לפתוח את ההפתעה ושם, שם גילתה את הטבעת. 

 

 

 

 

 

 

 

וכעת, אחרי שאורלי אמרה ״כן גדול״, אפשר לדלג לשלב ההכנות לאירוע. מסתבר שההכנות היו מאתגרות למדי שכן חודש לאחר הצעת הנישואין, עלה אלעד על מטוס שלקח אותו לגרמניה, למשך שנה שלמה. בכל ביקור של אלעד בארץ, התקדמו הם עוד קצת בהכנות והמוטו שליווה אותם היה: ״מה שכיף - עושים, מה שמכביד - עוזבים״. 

 

 

 

 

את האירוע עצמו בחרו השניים לערוך בערב יום שישי, באווירה רגועה ונינוחה, בלי לחץ של פקקים או עבודה. מוסיקת סוינג חיה קיבלה את פני האורחים וגם העיצוב הנעים תאם את האווירה. במשך חודשים רבים ליקטה אור-לי תמונות חתונה של כל זוג אורחים שהתחתן בעבר ועד לחתונות שנערכו ממש לאחרונה. התמונות מוסגרו והונחו בשולחנות עפ״י סידורי ההושבה, כשהן מצליחות לעורר התרגשות רבה בקרב האורחים.

 

 

 

 

 

 

 

 

כשבוע לפני החתונה נערך טקס חופה מצומצם ואינטימי בחצר הבית של אלעד ביובלים, אך גם באירוע עצמו בחרו השניים לערוך טקס נוסף. החופה שכיכבה באירוע הוכנה בעבורם על ידי המשפחות היקרות כשהיא משלבת בתוכה את תמונות החתונה של הוריהם, כמו גם של הסבים והסבתות, וכן מכתבים שהחליפו ביניהם השניים בתקופה בה שהה אלעד בגרמניה. מסביב לה נתפרו דגלונים מקסימים שהופיעו כמוטיבים עיצוביים באירוע כולו והשניים מקווים כי יוכלו להעביר את חופתם היפה הלאה, לדורות הבאים.

 

 

 

 

 

עד היום נזכרים השניים בתקופת ההכנות והאירגונים לקראת החתונה בנוסטלגיה מתקתקה ומספרים עד כמה כיפית, באמת כיפית, היא היתה. והתוצאות? ללא ספק מדברות בעד עצמן.

 

 

 

 

 

ומכיוון שקשה לנו כל כך להיפרד מהזוג הזה, ואנו בטוחות שבשלב הזה גם לכן מתחשק קצת ״עוד״ מאור-לי ואלעד, החלטנו לפנק אתכן (וגם את עצמינו כמובן) בסרטון הבא:

 

 

אור-לי ואלעד היקרים, אין ספק שהצלחתם לחמם את ליבנו ביום קר שכזה! דעו לכם שהיה לנו לעונג לארח אתכם כאן אצלינו! תודה, תודה, תודה!

 

☂☂☂

 

מקום האירוע: חגיגה בכפר

קייטרינג ובר: חגיגה בכפר

שמלת כלה: שימקה

נעלי כלה: רוני קנטור, אוליב תומאס

איפור ועיצוב שיער: ליאת מאמן

בגדי חתן: זארה

טבעות נישואין: צור אלון

צילום סטילס: דויד סקורי

צילום וידאו: אורי ותמר

עיצוב: אור-לי הכלה בשיתוף המקום

די ג׳יי: אודי בלטר

הזמנות: אור-לי הכלה וחברתה, לירון תירוש

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)