אור ועדי, 16.5.14

04.12.14

מבעד לחלון מביטה בנו כבר השמש החורפית... היא שולחת אלינו דרישת שלום יחד עם קרניים מלטפות אשר מזמינות אותנו לצאת לסיבוב בשווקים ובירידים - בדיוק כמו שאנו אוהבות. אם גם לכן הסידור הזה מתאים בול ליום שישי חמים כמו זה, אז יש לנו תחושה שהחתונה האורבנית של אור ועדי תבוא לכן בטוב, ממש בטוב!

 

 

 

 

 

 

הנה מתחיל לו יום שישי מיוחד במינו, עם אור שלנו שבדיוק סיימה להתייפייף באמצעות עינב בר שתמיד יודעת להתאים את הלוק למזג האוויר. כעת יוצאת הכלה האורבנית לטיול עם החתן שלה, עדי... כי אחרי הכל, ימים שטופי שמש שכאלה מושלמים לקצת הנאה מן הטבע, נכון??

 

 

 

 

 

 

 

 

ובאמת, כבר כשמביטים בהופעתם של השניים, מתחילים לחוש בחמימות האופיינית של הקיץ - זו שבאה לידי ביטוי בשמלה הנשפכת של אור ובכתר הפרחים העדין שמעטר את שיערותיה. כמובן שגם עדי לא נשאר חייב, עם הופעה נונשלנטית וסופר אופיינית לעונה, המתבטאת בחולצה מכופתרת קלילה, מכנסי פשתן נעימים ואפילו כובע תואם.

 

 

 

 

 

 

משם אנו נוחתות הישר לתוך חתונת הפיקניק שלהם, עם עמדות אוכל עמוסות בסלסילות עם פירות וירקות, ממש כמו הסחורה המובחרת שפוגשת אותנו בימים השמשיים בשוק - רק ממתינות שנאסוף קומץ מהן לטובת בישולי הוויקאנד בבית. 

סידורי פרחים צהבהבים, מפיות ירקות וראנרים משובצים בגווני האדום והלבן, יוצרים יחדיו פלטת צבעים שהיא כולה על טהרת הקיץ, בעוד שעמדת הישיבה הנמוכה, בה מוגש תה, מזכירה לנו שיטוטים בכל מיני פינות אותנטיות בעיר.

 

 

אורחים נרגשים צלצלו בשביל הפעמונים כל הדרך אל החופה, שהייתה קיצית וקלילה כמובן.

 

 

 

ומיד בסיומה החלה לה מסיבת קיץ מלאת חיבוקים ונשיקות, כיף כיף כיף!

 

 

 

 

דרינקים בשלל צבעי הקשת ואורחים שלבושים בהתאם לצו העונה - הדרך המושלמת לפתוח את הוויקאנד אם תשאלו אותנו... חג שישי שמח!

 

✮✮✮

 

מיקום האירוע: נאות קדומים (יער בן שמן)

עיצוב: מיה ("מקומבצע")

קייטרינג: שלומי (של המקום) בשיתוף פעולה עם הזוג

מוסיקה: שחר רונן NOVO music

צילום סטילס: חן ראובן צלמים

צילום וידאו: חן ראובן צלמים

שמלה: טליה מקובסקי

איפור ועיצוב שיער: עינב בר

נעלי כלה: פול אנד בר

נעלי חתן: זארה

תכשיטים: הושאלו מאם החתן

הזמנות/ מיתוג: הילה כרמלי

 

 

מאת:כלות אורבניות