אור ואור, 11.11.14

27.04.15

דיטיילים מאז ומתמיד הייתה אהבה גדולה שלנו. הם מעידים על תשומת לב לפרטים הקטנים אך גם על ראייה של התמונה הגדולה. הם אלו שיוצרים לבסוף את אפקט הוואו שהכלות שלנו וכמובן גם אנחנו כל כך אוהבות והם אלו שמותירים רושם בלתי נשכח.

 

 

 

 

 

אומרים שהאורחים באירוע שמים לב לבסוף לכמה אלמנטים משמעותיים מבלי להתייחס לפרטים, אך האם זה אומר שהם מיותרים? אנו חושבות שלא כך הדבר, כי הפרטים הקטנים הללו הם שמשאירים חותם גם אם קשה להניח את האצבע עליהם במדויק.

 

 

 

לכן, אנו תמיד מעריכות את החתונות האורבניות שמתארחות אצלנו, שהן תוצר של מלאכת מחשבת, פשוט כך. אנו חושבות על כך חודשי ההכנה שעברו על בני הזוג, שבהם הם עברו שלב אחר שלב וסימנו "וי" על הרשימה שלהם, תוך שהם עושים הכל בסגנון שלהם.

 

 

 

מדוע אנו מספרות לכן את כל זה? משום שגם אור ואור, צמד החמד שלנו בעל השם הזהה, הוא דוגמא מעולה לזוג שכזה: הם שמו לב לכל הפרטים הקטנים, החל מהחרוזים שבשמלה המרהיבה של הכלה, עד לרכב שהביא אותם לצילומים ומשם לאירוע עצמו, דרך הבחירה בלוקיישן מוצלח והאופן שבו הוא קושט. 

 

 

 

 

 

כל האלמנטים הללו חברו יחדיו כדי ליצור ערב מוצלח והדיטיילים? בני הזוג בוודאי ישמחו לספר כיצד לא היו מוותרים ולו על פרט אחד קטן - ובצדק.

 

 

 

 

 

 

אור ואור היקרים, אין ספק שהפרט החשוב מכל הוא כלל לא קטן אלא בולט לעיניי כל וזו האהבה הגדולה ביניכם!

 

קרדיטים

מקום האירוע: ביער

קייטרינג: כנען

מוסיקה: פפריקה - עובד יוסף
בר:ברבר
צילום סטילס: שי שחר
צילום וידאו: שיר שחר
שמלה: אלון לבנה
איפור ועיצוב שיער: רויטל גלוסקא
נעלי חתן: קלארקס
תא צילום: קאדילק Sivuv
הזמנות / מיתוג: עצמי
חליפת חתן: סליו
עורך טכס: איציק כהן
DIY: כל עיצוב החתונה
מתנות לאורחים: צמחי תבלין וצנצנות בוקטים

מאת:כלות אורבניות