אורלי ומור, 24.3.14

08.06.14

 

״ביחד״. כי אין מילה שמתארת טוב יותר מזו את הזוגיות המשובחת אותה חולקים אורלי ומור, הזוג שמתארח כאן אצלינו היום עם חתונתו האורבנית והנפלאה. כל זוג חווה את ״הביחד״ הזה בצורה האופיינית רק לו, ואילו ״הביחד״ של אורלי ומור כבר מושרש מימי הצבא - הימים בהם החלו לצאת יחדיו ועד העסק המשותף אשר גם אותו כמובן הקימו בצמד.

 

 

 

 

 

כששיתוף פעולה הוא אחד המאפיינים המובהקים של קשר זוגי, זה לא באמת מפתיע שגם את החתונה עצמה מתקתקים תוך ארבעה חודשים בלבד: מקבלים החלטות משותפות ובוחרים בכל מי שיהיה כיף להעביר איתו את יום החתונה… וכך בדיוק היה.

 

 

 

 

בוקר ההכנות התנהל בצורה שלווה ורגועה, בדיוק כמו זו שאפיינה את כל תכנון וארגון החתונה, ומיד לאחר מכן אסף מור את אורלי כשהוא לבוש בחליפתו הכחולה והשיקית.

 

 

 

 

משם יצאו השניים לטיול, מלווים בבלוני לבבות אדומים ובקומץ החברים הכי הכי טובים, שהפכו את הצילומים לחוויה.

 

 

 

 

וכעת מה? הגיע הרגע לומר ״I DO״! הנעליים כבר ממש מוכנות…

 

 

אורלי תיארה את הרגעים שלפני טקס החופה, כרגעים הראשונים בהם ביצבץ מעט מן הלחץ של היום הזה, אך כמובן שהתחושה לגמרי התפוגגה ברגע שהחלה לצעוד לקראת החופה ולצפות בכל האנשים הנרגשים בסביבה.

 

 

 

 

האירוע עצמו הכיל שלל של נגיעות אישיות כמו למשל: ספר אורחים בו יכלו המוזמנים לחלוק עצות לחיי נישואין, עמדת צילום עם שפע פרופס לצילומים, תמונות של בני הזוג ואפילו האשטאג שליווה את האירוע ואפשר לאורחים לתעד את החתונה מנקודת מבטם.

 

מיד לאחר הטקס, החלה המסיבה ו״הביחד״ של אורלי ומור הפך להיות משותף לכל האורחים היקרים שבאו לשמוח בשמחתם, במסיבה שנמשכה עוד ועוד.

 

 

 

 

זוג מקסים, אנו בטוחות כי בספר האורחים איחלו לכם פשוט להמשיך ולהיות מי שאתם, אין לנו ספק בכך! מזל-טוב ענקי!

 

♫♫♫

 

מקום האירוע: אלה

שמלת כלה: סטודיו ז׳קלין

איפור ועיצוב שיער: סטודיו ז׳קלין

נעלי כלה: נעלי מייק, נעלי אלינור

תכשיטים ואקססוריז: תכשיטי שרון, אביגיל שדה

חליפת חתן: אופנת סגל

נעלי חתן: Kenneth Cole

צילום סטילס: דימה וזינוביץ

צילום וידאו: אביחי וקסלר

הזמנות: ירון מלינבוים

די ג׳יי: פנדה

עורך הטקס: הרב איתן זן-בר

מאת:כלות אורבניות