אורטל ונועם, 6.6.14

07.08.14

 

יש משהו נעים ונינוח בחתונות המתקיימות בצהרי יום שישי בשבוע, כשקרני השמש מלטפות את הסופ״ש שבפתח ומצליחות לשאוב אותנו פנימה, היישר לתוכו, גם מבעד למסך המחשב. אם גם לכן מתחשק לברוח ביחד איתנו לכמה רגעי קסם שכאלה, אתן יותר ממוזמנות להצטרף כי אורטל ונועם מושיטים לנו יד!

 

לכל אחד מן הזוגות האורבניים שלנו, מאפיינים היחודיים לו ורק לו, כשהם אלה שהופכים אותו למשפחה אחת קטנה. הפעם, מורכבת המשפחה הקטנה הזאת מאורטל ונועם, שהכירו באמצעות חברה משותפת, ומקולה - כלבתם החמודה.

 

הצעת הנישואין התקיימה בביתו הקט של הזוג, בעת שאורטל שבה לה משיעור פילאטיס. רק היא ונועם עדים היו להתרחשות המרגשת וכמובן גם קולה, שראתה כיצד הוריה שמחים עד השמיים ובחזרה!

 

בהשראת הצעת הנישואין האינטימית, נערכה גם החתונה עצמה, בנוכחות קרובי משפחה וחברים קרובים בלבד. זה קרה בבוקר בהיר אחד של יום שישי, כששני בני הזוג לבושים במיטב מחלצותיהם, ונראים שיקיים להפליא.

 

החתונה נערכה על שפת הבריכה והתחושה הקלילה באה לידי ביטוי גם בעיצוב המקום עצמו: צנצנות מכוסות בבדי תחרה, פרחים צהובים, מפות פיקניק משובצות וכמובן גם ברווזונים צהובים שהביאו עימם תחושה של קיץ אמיתי שכולו כיף.

 

עם סיומו של הטקס, החליפו מרבית האורחים את בגדיהם באאוטפיט הרשמי של הקיץ - בגד ים. משם, ישר לתוך המים… להשתכשך, לשמוח ולאהוב. ועכשיו לתמונות!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

אתן חייבות להסכים איתנו כי אווירה שכזאת היא פשוט נפ-לאה, התגעגענו אלייך קיץ!

 

☼☼☼

 

מקום האירוע: חצר בית פרטי, בית נחמיה

קייטרינג: גבירץ קייטרינג

בר: ברקוד

שמלת כלה: אייזן-שטיין

נעלי כלה: אימלדה

איפור: קרן אור קישון

עיצוב שיער: שרון סילקו

נעלי חתן: FLY LONDON

צילום סטילס: שרון כהנא

צילום וידאו: טל חיים

עיצוב: מיה רן

די ג׳יי: עומרי גואטה

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: