אורטל וגא"י, 12.10.12

18.12.12

את הצעת הנישואין קיבלה אורטל ביום האהוב עליה מכל ימות השבוע, ביום שישי, יומיים בדיוק לפני יום הולדתו של בן זוגה, גא"י.

 

 

 

 

ההצעה התרחשה ביפו העתיקה (שם גם הצטלמו הוריה של אורטל), כשבמרכזה עמדה טבעת מיוחדת שעיצב עבורה ביחד עם צורפת. הטבעת עוצבה בזהב אדום, בהתאם לקווי אופייה ואישיותה של אורטל, עם אבן טורמלין אדומה ולצידיה יהלומים קטנים. בעת ההצעה אמר גא"י לאורטל שהוא מאחל לעצמו כי ביומולדת של שנה הבאה אורטל כבר תהיה אשתו ובכדי לממש זאת, שלף את הטבעת והציע לה להינשא. ככה בדיוק, על ספסל קטן.

 

 

 

 

 

 

 

יום למחרת הזמינו השניים את המשפחות לארוחת יום הולדת משמחת, תוך שהם שומרים בסוד את דבר ההצעה. ארוחה, מינגלינג, היכרות בין הצדדים, ובסוף בסוף, רגע לפני שכולם נפרדים לשלום, החליט גא"י לספר לכולם כי השנה הוא מעניק לעצמו מתנת יומולדת מיוחדת ולכן אתמול הציע נישואין לאורטל. אתן וודאי יכולות לדמיין לעצמיכן את ההתרגשות הרבה וצעקות השמחה שלוו בשליפת אייפונים מיידית, כזאת שכללה הצעות רבות למקומות אפשריים לחתונה.

 

 

 

 

 

 

 

כבר אז, בשלב שליפת האייפונים, ידעו אורטל וגא"י כי הם הולכים להתחתן ביפו האהובה עליהם כל-כך, בחתונת בוקר-צהריים. קבלת הפנים זומנה לשעה 10:30 בבוקר, והחופה נקבעה לשעה 12:00 בדיוק. כל העיר נפרשה לרגליהם, מוארת באור השמש החמימה ומלווה בבריזה נפלאה מן הים.

 

 

 

 

 

לאחר הארוחה, הריקודים, הצילומים והשמחה התפזרו האורחים לביתם ואילו אורטל וגא"י, ביחד עם קומץ חברים ירדו אל חוף הים ולסיום ניגשו לנשנש משהו קטן ב"אבולעפיה"… כן, כן, בשמלת כלה ובחליפת חתן. משם נסע הזוג הטרי שלנו לכרם התימנים, למלון בוטיק מקסים בשם "עדן האוס פרימייר", למנוחה אמיתית של שבת וללילה הראשון כבעל ואישה.

 

 

 

 

השניים מסכמים את יום החתונה שלהם במשפט אחד מרגש, שגם נכתב בהזמנת החתונה שלהם ולקוח מתוך ספר של דויד גרוסמן: "זה היה ממש כאילו באת ולקחת אותי ביד מהצל לאור". מזל טוב אורטל וגא"י, זוג אורבני יקר!

 

☼☼☼

 

מקום האירוע: בית על הים

קייטרינג: טעם וצבע

בר: סופרים בר

שמלת כלה: FIRST KISS SIDE

נעלי כלה: אלדו

איפור: סיון עוז

עיצוב שיער: רואי דניאל

תכשיטים: עגילים - קרן וולף

חליפת חתן: סגל

נעלי חתן: קסטרו מן

טבעות נישואין: נעה מהלו

זר כלה: בשביל הכלה

צילום: אורן בן דור

די ג'יי: נדב אגמי, זברה

מאת:כלות אורבניות