אורבן-שיק אביבי: החתונה המגניבה של שיר ואביתר

02.09.19

כשזה מגיע לתכנון חתונה, אין דבר שזוגות שואפים אליו יותר מאשר להרים אירוע שלגמרי ישקף את האישיות והאהבות שלהם. עבור שיר ואביתר, ההחלטות באו בקלות, כי הם ידעו בדיוק איך תיראה החתונה שלהם.

gallery 1

gallery 1

gallery 1
השניים הכירו במהלך השירות הצבאי, כשהיו שניהם קצינים באותה הטייסת - מי אמרה "אהבה בשחקים" ולא קיבלה? אחרי ארבע שנות זוגיות הם התארסו והחליטו לקחת את זה הכי באיזי שאפשר.

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 4

gallery 4
שנה ושלושה חודשים של אירוסין אפשרו לשיר ואביתר לתכנן את החתונה שלהם בנחת ובכיף, ובאמת להנות מהתהליך במקום לתת לו להפוך למלחיץ או בהול.

gallery 7

gallery 7

gallery 7
יותר מכל היה להם חשוב שהחתונה תשקף את מי שהם ואת מה שהם אוהבים לעשות ביחד ולחוד. השניים גרים בתל אביב ומאוד אוהבים את העיר ולכן בראש ובראשונה הם ידעו שינשאו בה ושלחתונה יהיה וייב אורבני מובהק.

gallery 10

gallery 10

gallery 10

gallery 10
למרות שהוא ממוקם רק דקות ספורות מביתם, השניים בילו את בוקר ההתארגנות שלהם במלון נורדוי השיקי, מפני שרצו להתחיל את היום המיוחד הזה באווירה ובסטייל הכל כך ייחודיים של המקום.

gallery 14

gallery 14

gallery 14
הבחירה בלוקיישן לחתונה הייתה קלה עבורם, הם חיפשו מקום שמספק אלמנט של מגניבות ועיצוב מוקפד אבל מציע גם אוכל מעולה, אלכוהול משובח ומספיק מקום לכל אורחיהם.

gallery 23

gallery 25gallery 17

gallery 20

gallery 17

gallery 17
השניים נישאו בחלל אירועים בלב המטרופולין המפויח, אבל כזה שסיפק להם חצר מהממת לערוך בה את החופה. היה זה השילוב המושלם בין הוייב האורבני שכה היה חשוב להם לבין האווירה האביבית ששאפו לייצר.

gallery 20

gallery 20
בחירות העיצוב שיקפו את הוייב הרומנטי והעונתי שעמד לנגד עיניהם, והקונספט האביבי הושג באמצעות שילוב צבעים קליל, רך ויפהפה של צהוב, לבן וירוק.

gallery 23

gallery 23

gallery 28

gallery 28

gallery 28


ומה הזכרון האהוב על השניים מהביג דיי שלהם? פשוט לעמוד בחופה מרוגשים, ולהבין כמה ברי מזל הם וכמה כיף להם להיות מוקפים בכל האנשים שהם הכי אוהבים.

gallery 27

gallery 31

gallery 31

 
קרדיטים:
צילום סטילס: עידן חסון
מקום האירוע: שבע - מקום לאירועים 
עיצוב האירועי: שני זוסמן 
שמלה: אייזן שטיין
נעלי כלה: שוז ווב סטור
איפור: שירן שפלר 
מלון התארגנות: נורדוי
מתוקים להתארגנות: Sweet Shira

הזמנות ומיתוג: עיצוביסטית
ניהול אירוע: מתחתנים בראש שקט

+ קרדיטים נוספים


וידאו: אדם שמשי
קייטרינג: באזר
מוסיקה: רם ארז
עיצוב שיער: אור לוי
הד פיס: תמי בר לב
חליפת חתן: בלו נייבי
חוויות: מגנטים - מגנטינה

מאת:כלות אורבניות