אוצרות, אוצרות

16.04.12

 

מאז שהעלינו לאוויר את פוסט צבעי האביב, הצבעים הללו פשוט מסרבים לצאת לנו מהראש, ובצדק. אז תהינו לרגע מה עושים, ומיד החלטנו לפנות לאתר המכירות האהוב עלינו, אטסי, וללוחות האוצר המדהימים שיוצרת קהילת המשתמשים של האתר על בסיס יומיומי ממש.

 

ומהם אותם לוחות אוצר אתן שואלות? כל משתמש באטסי (ההרשמה היא פשוטה, ממש פשוטה) יכול להכין לוח אוצר שכזה. לוח אוצר יכלול בתוכו אוסף של 16 מוצרים יפים שמצא המשתמש בחנויות אטסי השונות, תוך שהוא מאגד אותם ללוח אחד על פי צבע או נושא מסויים.

 

הפעם, כפי שסיפרנו לכן קודם, יצאנו לאתר את כל לוחות האוצר עם הצבעים הנכונים לאביב 2012. הסתקרנו מאוד לראות כיצד כל אותם צבעים באים לידי ביטוי בדמות מוצרים נפלאים שיכולים להשתלב כמעט בכל חלק משלבי אירגון ותכנון החתונה: הנעליים שאתן עדיין מחפשות, סיכת השיער הנחשפת, משקפי השמש הנכונות ועוד ועוד ועוד. בכל לוח אוצר שמצאנו, התעמקנו שעות תוך שאנו משוטטות להנאתנו בחנויות השונות מהם הוא הורכב.

 

אז הצטרפו אלינו לשיטוט בשלל הלוחות הללו, הקליקו עוד ועוד, תוך שאתן מחפשות את הפריט האחד הזה שחסר לכן. טוב, אולי שניים, אולי שלושה, בואו לא נהיה קטנוניות.

 

Solar Power

 

 

Sodalite Blue

 

 

Cabaret

 

 

Driftwood

 

 

Margarita

 

 

Tangerine Tango

 

 

Starfish

 

 

Bellflower

 

 

Cockatoo

 

 

Sweet Lilach

 

 

מקוות שמצאתן לפחות כמה מן הפריטים שהיו לכן חסרים ברשימה, וגם אם לא - בטוח שהיה שווה לשאוב קצת השראה מרעננת שמספקת חומר למחשבה. המשך שבוע צבעוני לכולכן!

 

*התמונות הינן צילום מסך של לוחות האוצר שמצאנו באתר "אטסי".

מאת:כלות אורבניות