אופרת סבון

15.10.11

 

אם הייתן שואלות אותנו לפני זמן קצר מה כבר יכול להיות מיוחד כל-כך בסבון, סביר להניח שהיינו מביט‬ות בכן בפליאה קלה. סבון זה סבון. הוא יכול להיות נעים יותר, ריחני יותר, מפנק יותר, אבל בסופו של דבר הוא באמת נשאר סבון.

 

סבון חמאת שיאה וכוכב אניס

 

סבון חלב עזים וחימר רוז בריח לבנדר

 

בשנייה בה הכרנו את הסבונים של "LATIKA", התיאוריה עליה דיברנו פשוט התנפצה לרסיסים קטנים וריחניים. מזי, הבחורה החיננית שעומדת מאחורי המותג הזה, מצליחה ליצור סבונים שגם אנחנו לא יכולנו לעמוד בקסמם.

 

 

 

היא משקיעה שעות רבות של אהבה ויצירה בהכנת הסבונים הנפלאים שלה. כל סבון שיוצא מבין ידיה - ממכר בדרכו שלו. זה יכול להיות בצורניות המשגעת, במרכיביו האיכותיים, בניחוח המרגיע... כבר אמרנו שכל אחד יחיד ומיוחד?

 

 

 

ל"לאטיקה" שני סוגים עיקריים של סבונים: סבונים טבעיים העשויים משמנים ומיוצרים בכבישה קרה (פינוק של ממש לגוף ולפנים), וסבונים מעוצבים המיוצרים מגליצרין צמחי איכותי, כאלה שכל אחד ישמח לקבל כמתנה מעוצבת וריחנית. כפי שראיתן, המגוון הוא עצום וגורם למלאכת הבחירה להיות מאוד לא פשוטה...

 

 

צילום: ארז פלד

 

במהלך חיפושינו הבלתי פוסקים אחר מתנות קטנות של תשומת לב, חשבנו שהסבונים הללו יכולים להיות מתנה נפלאה לחברות במסיבת הרווקות או אפילו כ-"give away" מקורי ביותר במסיבת החתונה עצמה. ובעזרתה של מזי המוכשרת, אנו יודעות שתצליחו לרקוח לאורחים שלכם בדיוק את הסבון האהוב עליכם... ניחוח נעים שיזכיר להם את המאורע וכמובן גם אתכם.

 

✺ ✺ ✺

 

סופ"ש ריחני ומלטף,

טל והדר

 

*אתן מוזמנות לבקר גם בדף הפייסבוק של "LATIKA" ובחנות האטסי שלה, כאן.

מאת:כלות אורבניות