אוסף הזמנות מבית קמפרי ולימון

04.03.15

נדמה שבכל הקשור להזמנות ומיתוג, רף הגירוי שלנו עולה כל פעם עוד ועוד. הזמנות קלאסיות, פונטים יפים ושילובי צבעים נעימים לעד ייקבלו מקום של כבוד בליבנו - אך הראש והעיניים, הם תמיד מחפשים את הדבר הבא, הלא שגרתי, את השימוש בחומרים מפתיעים ופאנצ'ים מעניינים.

 

כל התיאורים הללו מיטיבים לתאר את אוסף ההזמנות מבית קמפרי ולימון. אם חשבנו שכתב ידם של צמד המעצבים הוא גם כך סופר צעיר ומרענן, אז היכולת שלהם לקחת אותו בכל פעם למקומות אחרים, ליצור, להתפתח ולהפתיע - היא שגורמת לנו לאהוב את העבודות שלהם כל כך.

 

✮✮✮

הזמנה בקופסא

 

יעל ונדב התחתנו באירוע קטן בחצר ביתם של הוריהם, מה שאיפשר להם להקדיש תשומת לב מיוחדת לכל אחד ואחת מן האורחים הלא רבים שנכחו בו ואכן- ההזמנה נראית יותר כמו קופסת מתנות שאותה כיף לפתוח וכיף עוד יותר לגלות מה כתוב בה חלק אחר חלק עד שמתקבל לו טיזר מופלא לחגיגה שציפתה להם ביום האירוע.

 

 

 

 

 

 

✮✮✮

משחק שתייה למסיבת רווקות

 

הפעם לא מדובר בהזמנה, כי אם במשחק שתייה. זה לא סוד גדול שברוב מסיבות הרווקות האלכוהול זורם בחופשיות, אז אם כבר - מוטב שגם יזרום לו בצורה מסוגננת ועל הסעיף הזה בדיוק הופקדו הצמד אליאור וברק, שעשו זאת בחינניות האופיינית להם. המשחק נראה סופר סטייליש ועם זאת גם יש בו קלילות בדיוק כמצופה מהמשחק שלבטח הפך ללהיט של המסיבה. החברות של רעות סובבו שוב ושוב את המחוגים, ענו על הכרטיסיות, חשפו סודות וכמובן גם עשו קלינג קלינג עם הכוסות.

 

 

 

 

 

 

✮✮✮

הזמנת שוקולד

 

עוד לפני שנספר לכן אודות ההזמנה, עלינו להזהיר: עצם הצפייה בתמונות עלולה להוסיף לנו קלוריות לא צפויות! לקמפרי ולימון יש את היכולת לקחת את ההזמנות אשר להן בדרך כלל מטרה ברורה: לספר לאורחים אודות האירוע המתקרב - ולקחת אותן למחוזות שונים לחלוטין תוך כדי שהם מעניקים לאותן ההזמנות תכלית חדשה ונוספת. אז הפעם מדובר בתכלית טעימה במיוחד, שכן ליאת וערן בחרו להגיש את הזמנתם כעטיפה של שוקולד משובח. בתור חובבות מתוקים, אין ספק שזו הפתעה שנעים לקבל, במיוחד כשגם העטיפה עצמה היא פרחונית, פסטלית ומתקתקה.

 

 

 

 

 

קהילת המפרסמים האהובה שלנו תמיד מספקת לנו אינסוף חומרים לשזוף בהם את העיניים!

 

מיתוג, עיצוב וצילום: קמפרי ולימון

מאת:כלות אורבניות