אולי הכי מגניבה בעיר: חתונת פינטרסט by the book

26.04.18

זר כלה מושלם בתוך גביע גלידה, הזמנה אדירה על גבי תקליט, פפיונים מכל עבר (כולל בגב השמלה), ערכת הנגאובר לאורחים, חתן-כלה קלילים שהזמינו את הלוקים שלהם אונליין, צילומי זוגיות עם בקבוקי בירה ביד, אינספור ק"ג של סוכריות גומי, וייב וינטג' משגע ומיתוג אליפות! החתונה של קארין וניסן היא אחת החתונות המגניבות יותר בהן נתקלנו.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

השניים תכננו את החתונה במשך עשרה חודשים קדחתניים. הם ביקשו לייצר סגנון וינטאג׳י לאירוע, כזה שיכלול מכונות כתיבה, תקליטים, שיער ואיפור ברוח הפיפטיז ו... תקליטים. המון תקליטים, ליתר דיוק! לטובת הזמנות ייחודיות להפליא שנפרסו על גבי תקליט אספו השניים כ-350 תקליטים (וזה לא כולל התקליטים הגדולים ששימשו לטובת הכנת מספרי השולחן).

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

 השניים הפגינו לוקים הוליוודיים מוקפדים. ניסן בחליפת טוקסידו הורסת בצבע כחול הכוללת פפיון, וקארין בשמלה נוטפת שיק, נקייה ומתוחכמת עם פפיון בגב.

  

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

כמובן שאי אפשר להתעלם מזר הכלה המושלם בתוך גביע הגלידה שהכי עושה חשק. פינטרסטי, אלגנטי ומהפנט בנשימה אחת.

 

gallery 1

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 1

 

הדבר המפתיע ביותר, הוא שדווקא ההחלטה על שמלת הכלה הייתה ההחלטה הקלה ביותר. קארין, שנוהגת לעשות שופינג כמעט ורק אונליין, התחילה לשוטט עד שמצאה שמלה ששבתה את ליבה. אז היא פשוט הזמינה אותה – כן, בלי למדוד. סוף טוב, הכל טוב, השמלה התאימה היטב - מלבד קיצור קל שנדרש. ככה שמה הפלא שחליפת החתן של ניסן הוזמנה מאסוס במלואה.

 

gallery 1

 

gallery 017

 

gallery 09

 

gallery 1

 

gallery 1

 

בהמשך הערב החליפה קארין שמלה – באותו קו עיצובי, לשמלה שכללה חצאית טול ופפיון מאחור כמו הראשונה – לא פלא שכן מדובר בחובבת פפיונים מדופלמת שאף נושאת קעקוע של פפיון.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

נראה לנו שהדבר היחידי שמגניב כמעט כמו החתונה של השניים הוא סיפור ההיכרות שלהם, שכאילו ולקוח מקומדיה רומנטית (אבל בריטית מתוחכמת!). ניסן היה ברמן תל אביב, וקארין הייתה חדשה בעיר. מפה לשם, הבר שבו ניסן עבד הפך להיות בר הבית של קארין. הוא החל לגלות בה עניין, היא מצידה בכלל לא שמה לב - אבל לאט לאט הקשר בין השניים החל להיבנות ולכלול שיחות אל תוך הלילה והתכתבויות.

בהמשך כבר הגיעה הזמנה מפורשת לדייט. קארין, שכבר הספיקה להכיר קצת ולחוות את תל אביב, הכריזה מפורשות בתגובה שהיא לא יוצאת עם ברמנים. נקודה. השניים המשיכו להתכתב עוד מספר חודשים. החברים מהצד הפצירו בקארין לתת לסיפור צ'אנס, אך היא הייתה נאמנה להחלטתה – לא לצאת עם ברמנים יותר!

 

gallery 1

 

gallery 1

 

הזמן המשיך להתגלגל עד לכדי ערב אחד בו ישבה קארין על הבר כשלפתע הבחינה בניסן יוצא ממנו וצועק "אני מתפטר!". הוא החל ללכת, הותיר את הבוס שלו המום ואז פנה לקארין ושאל: "עכשיו תהיי מוכנה לצאת איתי?". קארין, שהייתה המומה כמובן, כבר לא יכלה לסרב! הוא, אגב, באמת התפטר, והשניים יצאו בהמשך לדייט מוצלח. בחלוף חצי שנה הגיעו המגורים המשותפים - כשקארין עזבה את צפון תל אביב, החלק בעיר שכה אהבה, לטובת דרום העיר, המחוז של ניסן.

 

gallery 1

 

באירוע, קארין הייתה אמונה על ההפקה, העיצוב, המיתוג וההזמנות – וכמובן על שלל פרויקטים ה-DIY. ואכן, הקונספט העיצובי הורגש כמעט בכל חלקה באירוע. בבר סוכריות הגומי הענקי שנראה וכאילו הורכב מהבית של עמי ותמי, במספרי השולחן המעוצבים, במפות השולחן המשובצות, בבחירה בפרחי חמניות, במרכזי השולחן ו... במה לא בעצם?!

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

אחרי כמעט שלוש שנים הגיעה הצעת הנישואין הנכספת. ההצעה, למעשה, כללה שתי טבעות. כן, שתיים. הסיבה לכך היא שבתקופה שקדמה להצעה קארין איבדה טבעת וינטג' סנטימנטלית במיוחד שסבה הביא לאמה – אשר העניקה אותה לה. ערב אחד קארין, שהתייאשה מהחיפושים, קיבלה לפתע מניסן שתי טבעות: את זו הסנטימנטלית שהלכה לאיבוד פלוס טבעת האירוסין. פשוט הצעה, וחופה, מהסרטים.

 

gallery 1

 

כיום הוא קופרייטר, מנהל מדיה ומוזיקאי בחסד בזמנו הפנוי, והיא מנהלת פרויקטים, מנהלת רשתות חברתיות ואינסטגרמית בלב. ויש גם מוסר השכל למען הזוגות הבאים! לזכור שלמרות שלאורך התהליך מתכננים את כל הפרטים הקטנים, ביום עצמו זה כבר לא משנה אם המפיות הן בדיוק בגוון שרציתם או אם יש שלושה פרחים על כל שולחן. העיקר שיהיה מהמם וזה לגמרי מספיק!

 

gallery 1

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום סטילס: גמבא צלמים

מקום, קייטרינג ובר: וילה נונה

איפור ושיער: דפנה בר-אל

מוסיקה: גיא אביטל

צילום וידאו: טובי ברקוביץ׳

+ קרדיטים נוספים

הפקה, עיצוב, מיתוג והזמנות: הכלה

שמלה ראשונה: בדג׳לי מישקה

שמלה שנייה: jul

חליפת חתן: asos

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: ג׳ימי צ׳ו

נעלי חתן: Fiocco nero 

תכשיטים: Petite Delight's

עורך הטקס: הרב אליעזר אוירבך

DIY: הכלה (מספרי שולחן, מרכזי שולחן, עיצוב אולם, הזמנות, מתנות לאורחים)

מתנות לאורחים: ערכות הנגאובר שהוכנו על ידי בני הזוג

מתוקים: 'Tre's Sucre

התארגנות: הוילה הלבנה בתל אביב

מאת:כלות אורבניות