אוונגרדיות נגישה ומלאת דמיון: הקולקציה של שחר אבנט

11.06.19

אם נדמה לכן שכבר ראיתן הכל בשוק שמלות הכלה, הקולקציה החדשה של שחר אבנט לבטח תחדש לכן.

gallery 1

 

gallery 5
gallery 5
המעצבת, המגיעה עם ניסיון בינלאומי וחוש קוטור מפותח, מביאה בקולקציה הזו, שנקראה "סיפור אהבה" המון מעצמה. הקולקציה עוצבה בהשראת סיפור האהבה הפרטי שלה ושל בן זוגה, ועוסקת בפנים הרבות של האהבה, ברכבת ההרים הרגשית שהיא מעבירה אותנו ובהיבטים היפים ולעתים גם העצובים שהיא נושאת עמה.

gallery 5


gallery 9
gallery 9


דגמי הקולקציה ללא ספק מספרים סיפור, הם אוונגרדיים וחדשיים מבלי להיות קרקסיים, הם מלאים ברעיונות מבלי להפוך לתחפושת, והם חתוכים ומעוצבים במיטב המסורת הקוטורית. כל המילים הגדולות האלו לא צריכות להפחיד אתכן, שכן מדובר בקולקציה לבישה ונגישה להפליא.


gallery 6

 

gallery 19

gallery 4


הדרמה חוגגת בחלק מהדגמים, עם תחתיות טול מרהיבות עם זריקות צבע מפתיעות. הטול מככב בדגמים נוספים כמו שמלות קצרות ושיקיות לכלה הקלילה וכעליונית מיוחדת ומלאת נוכחות.

gallery 6

 

gallery 14
gallery 14


חלק מהדגמים מתהדרים בשובל מלכותי א-לה מייגן מרקל ויעניקו לכן לוק נסיכותי אבל בלי כל הכבדות והטקסיות.

gallery 12
gallery 12


משי ואורגנזה מייצרים לוקים יוקרתיים אבל כאלו שנראו כאילו ירדו היישר מהמסלולים. משחקי אורך וחיתוכים א-סימטרים של מפתח החזה הופכים חלק מהדגמים לשובבים במיוחד.

gallery 3
gallery 3


בגזרה הקלאסית יותר ישנם גם דגמים נקיים, שיושבים על הגוף כמו כפפה, נטולי קשקושים ועתירי שיק מינימליסטי. וגם לחובבות המכנסיים יש אופציות, עם טופ מחמיא ומכנסיים מתרחבות ששומרים על נשיות ורכות מקסימליות בלוק הלא שגרתי הזה.

gallery 10

 

gallery 10


אז אם אתן פתוחות לסגנון שיוציא אתכן מעט מחוץ לקופסא, וחולמות להיות כלות שהן גם קצת פאשניסטות - ייתכן מאד וזו הקולקציה בשבילכן.

gallery 13
gallery 13


קרדיטים:

צילום: גיא נחום לוי
איפור: נטע סקאלי ונופר כהן ל-MAC
שיער: אור צעירי ואושרית מדר
תכשיטים: Paula Bianco
דוגמנית: Fuka Hamano ל-MC2