אוונגרדיות נגישה ומלאת דמיון: היכנסו לעולמה של שחר אבנט

11.06.19

אם נדמה לכן שכבר ראיתן הכל בשוק שמלות הכלה, המעצבת שחר אבנט לבטח תחדש לכן.

gallery 1

 
gallery 5

 

gallery 5
המעצבת, המגיעה עם ניסיון בינלאומי וחוש קוטור מפותח, מביאה אל דגמיה המון מעצמה ומסיפור האהבה הפרטי שלה ושל בן זוגה. היצירות שלה עוסקות בפנים הרבות של האהבה, ברכבת ההרים הרגשית שהיא מעבירה אותנו ובהיבטים היפים ולעתים גם העצובים שהיא נושאת עמה.

5
5


5
העיצובים של אבנט ללא ספק מספרים סיפור, הם אוונגרדיים וחדשיים מבלי להיות קרקסיים, הם מלאים ברעיונות מבלי להפוך לתחפושת, והם חתוכים ומעוצבים במיטב המסורת הקוטורית. כל המילים הגדולות האלו לא צריכות להפחיד אתכן, שכן מדובר בדגמים לבישים ונגישים להפליא.

 

gallery 19


gallery 4

 

gallery 14

 

gallery 13

 

gallery 14


הדרמה חוגגת בחלק מהדגמים, עם תחתיות טול מרהיבות עם זריקות צבע מפתיעות. הטול מככב בדגמים נוספים כמו שמלות קצרות ושיקיות לכלה הקלילה וכעליונית מיוחדת ומלאת נוכחות.

gallery 12
gallery 12

 

gallery 3

 

gallery 13


חלק מהדגמים מתהדרים בשובל מלכותי א-לה מייגן מרקל ויעניקו לכן לוק נסיכותי אבל בלי כל הכבדות והטקסיות. משי ואורגנזה מייצרים לוקים יוקרתיים אבל כאלו שנראו כאילו ירדו היישר מהמסלולים. משחקי אורך וחיתוכים א-סימטרים של מפתח החזה הופכים חלק מהדגמים לשובבים במיוחד.


2
2
2
בגזרה הקלאסית יותר ישנם גם דגמים נקיים, שיושבים על הגוף כמו כפפה, נטולי קשקושים ועתירי שיק מינימליסטי. אז אם אתן פתוחות לסגנון שיוציא אתכן מעט מחוץ לקופסא, וחולמות להיות כלות שהן גם קצת פאשניסטות - ייתכן מאוד ושחר אבנט היא הכתובת שלכן.

והיי, כשביונסה נותנת את חותמת הסטייל שלה - אנחנו לא מתווכחות. 

1


קרדיטים:

צילום: גיא נחום לוי / מיכל חלבין 
איפור: נטע סקאלי ונופר כהן ל-MAC
שיער: אור צעירי ואושרית מדר
תכשיטים: Paula Bianco


 

 

מאת:כלות אורבניות