אובססית העגילים החדשה שלנו

09.09.10

 

מידי יום אנו שוטפות את העיניים בעשרות, אם לא מאות תמונות של כלות וחתנים, שמלות, תכשיטים, פרחים ועוד ועוד. הכל במטרה למצוא עבורכן דברים יפים וחדשים שיוכלו לשמש לכן כהשראה.

פעם בכמה זמן קורה שתמונה אחת "נתקעת" אצלנו בראש ואנחנו לא יכולות להפסיק לחשוב עליה. זה בדיוק מה שקרה לנו עם התמונה של דורין, אחת הכלות האורבניות הראשונות שלנו. התאהבנו קשות בעגילים שדורין ענדה ביום חתונתה ונולדה אצלנו אובססיה חדשה. למצוא עגילים בסטייל הזה- ומהר!

 

צילום: עדי כהן צדק

 

רצה הגורל ובמקביל לאובססית העגילים העגולים שפיתחנו, מצאנו את האתר של מעצבת התכשיטים נאווה זהבי

נאווה צורפת ויוצרת בכשרון רב תכשיטים מזהב טהור ושילוב של אבני חן ופנינים. התוצאה מרהיבה ביופיה ולנו לפחות עשתה חשק עצום לשלוף את כרטיס האשראי ולאמץ בחום שלל רב מהאתר (או לפחות לחכות ליום הנישואין הראשון שלנו, רמז רמז!). 

בינתיים נשמח לשטוף את העיניים ביחד אתכן בעגילים מקסימים שהיינו רוצות לענוד. חלק מהעגילים ממש כלתיים ומתאימים מאוד ללוות אתכן ביום החתונה, חלקם יכולים לזרוק טיפה קטנה של צבע שתשבור באופן מקסים את הלבן-לבן הכלתי. חלק אחר מהם יכול ללוות אתכן בארועים מיוחדים (הרי גם אחרי החתונה, תמיד יש ארועים מיוחדים וחגיגיים!) או אפילו ביום יום. בכל מקרה כל אחד מהם מיוחד מאוד ומעניק את הטאצ' הנוסף הזה שאנחנו תמיד מחפשות.

מקוות שתיפולנה בקסמם כמו שאנחנו נפלנו...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל התמונות לקוחות מהאתר navazahaviblog.com

 

מצאתם את הפייבוריט שלכן? נשמח לשמוע מהו...

מאת:כלות אורבניות