אה לה פרובנס

04.03.14

 

מה היה קורה אילו היינו מבקשות מכן לארוז מהר מהר את המזוודות כי אנחנו עומדות לטוס הרחק מכאן? אתן מוזמנות לקרוא לנו ספונטניות או מעט בלתי צפויות - אך זה בדיוק מה שאנחנו עומדות לעשות, כי הנסיעה הוירטואלית שלנו לוקחות אותנו הפעם למחוזותיה הציוריים של פרובאנס, נשמע חלומי? חכו עד שתצפו בתמונות!

 

 

 

 

 

הפעם נחתנו היישר בטירה הנקראת Chateau de La Colle Noire, או לה לה! מסתבר כי הטירה הזו שימשה אי שם בעברה בית עבור כריסטיאן דיור, מעצב האופנה האלמותי, מה שמייד גרם לנו להבין כי מדובר באחד המקומות המהפנטים ביותר שנתקלנו בהם לאחרונה.

 

 

 

 

אנו מקוות שארזתן במזוודה שמלת קוקטייל קטנה, כי האירוע הבא נערך לרגל חתונתם של זוג אוסטרלי במקור, אך עם שורשים המגיעים מצרפת ומישראל - מה שהופך את החגיגה הזו למפגש מרתק בין תרבויות. המפגש הזה בא לידי ביטוי גם בטקס עצמו, שהיטיב לשלב בצורה יפה כל-כך אלמנטים מן הנצרות והיהדות, בתוספת הרבה אהבה אוניברסאלית.

 

 

 

 

מי שאחראי לנופש הספונטני שלנו הזה הוא לא אחר מהצלם אורי שדה, שהכיר את החתן בעת שהצטלבו דרכיהם לפני מספר שנים וכבר אז הובטח לאורי כי הוא האחד שיופקד על תיעוד החתונה העתידית! אורי לבטח לא תיאר לעצמו שההבטחה הזו תיקח אותו וכמובן גם אותנו למקום קסום כל-כך… אך הנה זה קרה.

 

 

 

 

 

 

 

כמה נפלא שפגישה אקראית יכולה ליצור הזדמנויות כאלה, שכן ציפתה לנו הפעם חתונה מיוחדת שכללה מספר תחנות: הטקס עצמו החל בכנסיה קטנה ומשם עברו בני המשפחה והחברים שהתקבצו משלל קצוות תבל, לקוקטייל שנערך לו סביב הבריכה בטירה - עם הרבה שמפניה שזרמה וזרמה.

 

 

 

 

 

 

השמש שקעה על פרובאנס היפה והאורחים התבקשו לעבור לגן הפנימי של הטירה, שם נערכה ארוחת ערב חגיגית כמיטב המסורת הצרפתית. מיד לאחר מכן החלה המסיבה שנמשכה באמת, אבל באמת עד לשעת הזריחה! האורחים שהגיעו ממקומות כה רחוקים ורבים, נשארו ללון בטירה ואילו אנחנו כבר מוכנות לתפוס את הטיסה הוירטואלית בחזרה הביתה, אחרי שהיה לנו העונג לצפות בשיק הצרפתי המשובח הזה.

 

 

 

 

 

 

 

מקוות שנהנתן מהביקור הספונטני בפרובאנס, מבטיחות שנמשיך להוביל אתכן במסעות מסביב לעולם…

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: