אהבה צפונית: החתונה של חופית וינון

02.02.17

החתונה האורבנית של היום לוקחת אותנו אל אחד מאזוריה היפים והפסטורליים של הארץ, אזור הצפון. האחראיים על ההצפנה הם חופית וינון, שהסיפור שלהם מתחיל אול דה וויי בק טו בית הספר התיכון, כשהשניים למדו יחד באותה כיתה. ככל הנראה חופית תפשה את תשומת ליבו של ינון כבר אז, ובמהלך שירותם הצבאי אזר אומץ והחל בחיזורים אחריה.

 

השניים עברו להתגורר יחד בקיבוץ דפנה, כשאיתם הצלע השלישית שלהם, ג׳ימי הכלב. אחרי זמן מה של מגורים משותפים, הם החליטו למסד את הקשר ולהינשא.

 

hofit gallery1

 

hofit gallery2

 

hofit gallery3

 

hofit gallery4

 

hofit gallery5

 

hofit gallery6

 

במחלצותיהם של חופית וינון ניכר שנתנה מחשבה רבה, שהעניקה לשניהם מראה קלאסי-אך-מודרני בזכות פריטים מסויימים. האיפור המעודן והשיער האסוף בצמה וגיבסניות בהם בחרה חופית השתלבו באופן מקסים עם השמלה המיוחדת, הנעליים הכסופות שלה והזר הצבעוני והמקסים שבחרה. החליפה המדוייקת של ינון, שהתהדרה בגווני כחול, תאמה גם היא בדיוק את הסגנון שהשניים ניסו לייצר.

 

hofit gallery7

 

hofit gallery9

 

hofit gallery11

 

בני הזוג ניצלו את יתרון הצפוניות בצילומי הזוגיות שלהם, כשבחרו להצטלם בפינות חמד קסומות בחיק הטבע, בין עצים, צמחיה זהובה ואבנים שהונחו סביבם כמו תפאורה מעוצבת. הלוקיישן הכה טבעי הוציא מהשניים תמונות יפהפיות ואותנטיות, שמדגישות את תמצית אהבתם וזוגיותם. יתרה מזאת, לטעמנו, מדובר בתפאורה שכולנו היינו שמחות שתככב בתמונות הזוגיות בחתונות שלנו - יפה, טבעית וייחודית.

 

hofit gallery12

 

hofit gallery14

 

hofit gallery15

 

hofit gallery16

 

hofit gallery18

 

hofit gallery19

 

חופית וינון המשיכו בקונספט הקרוב לטבע גם באירוע החתונה עצמו, כשהחליטו להינשא תחת כיפת השמיים. כצפוניים, הבחירה באזור הצפון הייתה טבעית מבחינתם, לכן בחרו בגן האירועים סולם יעקב.

 

אילו היינו יכולות לבחור במילה אחת שתסכם את עיצוב האירוע היא כנראה הייתה ״צבע״. אבל כיוון שאנחנו לא יכולות להסתפק רק במילה אחת כשמדובר בחתונה כה מהממת, נספר לכן שאזור קבלת הפנים היה מלא בעמדות צבעוניות ומקסימות בגווני טורקיז. ביניהן, עמדה לאיחולי ברכות שקושטה בתמונות של בני הזוג, עמדת שזירת פרחים יפהפיה ואפילו עמדה שמאחלת ברוכים הבאים לאורחים נצבעה בטורקיז.

 

hofit gallery20

 

hofit gallery21

 

hofit gallery22

 

hofit gallery23

 

לצד העמדות הללו, בכל מה שנוגע לצבע סייעו גם עמדות ממתקים סופר צבעוניות וכיפיות, שמעבר לנשנוש כיפי לאורחים, העניקו אסתטיקה נפלאה.

 

hofit gallery26

 

החופה לא נותרה מחוץ למסיבת הצבע, כשעל גבי המקלות המחזיקים אותה בצבצו שרשראות פרחים צבעוניות ויפהפיות, השזורות בתוך צמחיה ירוקה, שהיוו נקודת צבע מקסימה לחופה הקלאסית והלבנה.

 

hofit gallery24

 

hofit gallery25

 

hofit gallery27

 

hofit gallery29

 

חופית וינון, אנחנו מאחלות לכם חיים מאושרים ומלאי אהבה, בדיוק כפי שהייתה החתונה היפה שלכם.

 

קרדיטים:

 

צילום סטילס: עדי פרץ

מקום האירוע: סולם יעקב- גן אירועים

עיצוב: שרית אזרן-כהן

מוסיקה: איתן כרמי- פפריקה

צילום וידאו: צור ליבנה

שמלה: ענבל רביב

איפור: גילי שני

עיצוב שיער: גילי שני

טבעות: חנויות פרטיות

נעלי כלה: NINE WEST

נעלי חתן: FIOCCO NERO

תכשיטים: עגילים דנה מנצור

הזמנות / מיתוג: דיין פרינט

חוויות: עמדת שזירה - פרח בר

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)