אהבה חוצת יבשות בחתונה של לאה ויונתן

05.07.16

אפילו שאנחנו מסקרות מדי יום המון סיפורי אהבה מרגשים, אנחנו מודות שלא בכל יום נתקלים בסיפור מטורף כמו הסיפור של לאה ויונתן. היא - מדרום קוריאה, הוא - ישראלי והסיפור שלהם מתחיל דווקא בברלין.

 

lea gallery 1

 

lea gallery 2

 

lea gallery 3

 

lea gallery 28

 

השנה היתה 2009 ויונתן בדיוק סיים את הלימודים. לפני היציאה למסלול מקצועי ול"חיים האמיתיים", הוא החליט שהוא רוצה לצאת לטיול באירופה עם שני חברים טובים כשהתכנון היה להתחיל מברלין ולהמשיך משם הלאה לערים ומדינות נוספות.

 

lea gallery 4

 

lea gallery 25

 

lea gallery 5

 

lea gallery 26

 

החבורה הגיעה אל המלון שיונתן בחר מבעוד מועד ובבוקר הראשון הוא ניגש אל הקבלה כדי לשאול כמה שאלות. מי שקיבלה את פניו היתה לאה. השניים לא התאהבו ממבט ראשון, אבל יונתן הסתקרן והשיחה התפתחה. כשחזר לחדר הבין שהוא עדיין חושב עליה ולכן תכנן להזמין אותה לבירה. למחרת הוא שוב ניגש אל דלפק הקבלה, דיבר איתה מעט ואז אזר אומץ והזמין אותה לצאת. היא סירבה בנימוס.

 

lea gallery 6

 

lea gallery 7

 

lea gallery 8

 

אתן כבר יודעות שהסיפור נגמר בחתונה, מה שאומר שהסירוב הראשון לא הכריע את הגורל של הזוג המקסים הזה. השניים אמנם לא יצאו לבירה בברלין (על אף שיונתן ניסה להזמין אותה בשנית), אבל הם כן החליפו פרטים וכשיונתן חזר לארץ - הם החלו להתכתב בצאט של ג'ימייל. לאט לאט השיחות עברו לסקייפ ובסופו של דבר, לאה החליטה לבוא לבקר בארץ.

 

lea gallery 9

 

lea gallery 10

 

lea gallery 11

 

מפלס ההתרגשות הגבוה גרם ליונתן להבין שיש פה רגשות עמוקים שצריך לברר. הוא החליט להקדים את הביקור של לאה ולטוס אליה לברלין לסוף שבוע שהוא מתאר כ"מופלא ומלא התרגשויות מכל הסוגים הנכונים". כשחזר, תכנן את הביקור שלה בארץ לפרטי פרטים והמתין על קוצים. כשהיא הגיעה לבסוף לישראל, הם בילו יחד 12 ימים מהממים, אחריהם יונתן החליט שהוא עובר לחיות איתה בברלין.

בדיוק חמש שנים לאחר ההכרות הגיעה הצעת הנישואין; יונתן כרגע ברך במלון בו נפגשו לראשונה ולאה כמובן אמרה כן. הם עברו לדרום קוריאה (בה הם מתגוררים כבר שנה וחצי), התחתנו באירוע קוריאני מסורתי בסיאול ולאחר מכן, בפברואר האחרון, נישאו שוב בחתונה שלפניכן - שנערכה בבאר של סבא.

 

lea gallery 12

 

lea gallery 24

 

הזוג המתוק הזה התחתן באופן רשמי פעם אחת, אבל חגג בשלושה טקסים שונים; הטקס הראשון היה בסגנון קתולי עבור המשפחה של לאה, השני היה חתונה מסורתית קוריאנית ואילו הטקס השלישי היה זה שלשמו התכנסו כל המשפחה והחברים בארץ.

 

lea gallery 13

 

lea gallery 14

 

lea gallery 15

 

lea gallery 16

 

מאחר והם גרים בחו"ל, אמא של יונתן התגייסה לעזור עם תכנון וארגון החתונה והיא זו שנפגשה עם הספקים והפיקה את החתונה בפועל - מתוך מטרה להעניק לאורחים (שרבים מהם הגיעו מחו"ל) טעימה אותנטית של חתונה ישראלית.

 

lea gallery 17 

 

lea gallery 23

 

lea gallery 19

 

lea gallery 20

 

כמו שאתן יכולות לראות בתמונות, הצליח להם ובגדול; הזוג חגג בחתונה מהממת שבה הושם דגש על הסיפור המיוחד (והמרגש!) שלהם. לנו לא נותר אלא להתרגש מהאהבה חוצת הגבולות שלהם ולאחל להם המון המון מזל טוב.

 

קרדיטים
לוקיישן: הבאר של סבא
צילום: מאמא צלמים
צילום וידאו: אלכסנדר פרל
די ג'יי: סהר זנגילביץ
שיער: עדן ירושלמי
איפור: איילת שמעוני
שמלה: ענבל רביב
בגדי חתן: ARCO VALENO - Seoul, Korea
נעלי כלה: Be my lady - Seoul, Korea
נעלי חתן: ALDO
מיתוג ועיצוב: המיתוגיה
הפקה: הבאר של סבא
קייטרינג: טעם וצבע
עיצוב ו-DIY: אם החתן 

 

מאת:כלות אורבניות