אהבה חוצת גבולות: החתונה האינטימית של רות ואלכסנדרו

14.09.19

אנחנו כל כך אוהבות סיפורי אהבה חוצי גבולות ומנצחי מכשולים - בעיקר כשהם כוללים גם חתונה. רות ואלכסנדרו הם זוג עם סיפור מקסים ומלא אתגרים שהתגברו על הכל ובחרו זה בזו. עם זאת, החתונה שלהם הייתה דווקא קסומה בפשטותה - וזה מה שגרם לנו להתאהב בה. 

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1


הם הכירו לפני כחמש שנים, כשרות נשלחה על ידי החברה שלה לעבוד במשרדים שלהם ברומניה. באחד מביקוריה היא הכירה את אחד העובדים המקומיים - אלכס. בהתחלה השניים לא דיברו, אבל בשניה שהחלה ביניהם תקשורת, הקליק היה מיידי. באותו ערב בו למדו להכיר זה את זו לראשונה, הם היו טיפה שתויים ואלכס "הציע נישואים" בכאילו באמצע הרחוב. טוב, זה הכי מנט טו בי!  

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 5

gallery 5

gallery 5


סיפור הנישואים של השניים מורכב יותר משל הזוג הטיפיקלי. אחרי שהקשר ביניהם העמיק, רות החליטה שלנהל אותו בשלט רחוק כבר לא מתאים לה, ועל מנת שתוכל לעבור חוקית לרומניה, השניים נישאו בטקס אזרחי. היה זה רק שנתיים אחר כך, בקיץ 2018, שאלכס הציע נישואים רשמית. 

gallery 10

gallery 10

gallery 10

gallery 9
ההצעה התרחשה כשהשניים נסעו לוויקאנד בהרים היפים של רומניה. בשעה שבע בבוקר הגיעו חברים של אלכס וסידרו על הדשא בלונים שאייתו - Will You Marry Me. משם החלו 11 חודשים של תכנונים לחתונה האמיתית שלהם.

gallery 10

gallery 14

gallery 14
רות ארגנה את האירוע בעצמה והתעקשה שיערכו אותו בארץ שכן כל חייהם מתנהלים בחו"ל. הזמן הארוך שלקחה לעצמה אפשר לה לסגור את כל הספקים שרצתה ולערוך שינויים במידת הצורך.

gallery 14

gallery 17

gallery 17

gallery 17

gallery 20

gallery 20
לחתונה אמנם לא היה קונספט מובהק אבל היא התאפיינה בוייב ביתי, פשוט ואינטימי אליו כיוונו רות ואלכס. היה חשוב להם שהאורחים שלהם יחושו בנוח והם אף ביקשו מכולם לא לבוא בלבוש מפואר, כדי שירגישו הכי חופשיים ומשוחררים שאפשר. 

gallery 20

gallery 20

gallery 24

gallery 24
הטיפ של השניים לזוגות שנמצאים בשלבי התכנון הוא לזכור שמדובר ביום אחד שעובר ממש מהר, אז חשוב לשחרר איפה שאפשר. הסיפור של רות ואלכס, שמגיעים מרקעים שונים לחלוטין מלמד את כולנו שבאמת צריך לשחרר - כי בסופו של דבר, ממש כמו אצלם, החיבור והאהבה זה לזו הם מה שנשארים ביום שאחרי. וזה כמובן,  שווה יותר מהכל.

gallery 23

gallery 23

gallery 23

gallery 23


קרדיטים:

צילום סטילס: שחר וין
מקום האירוע: White

מוסיקה: יובל ענבר 

הזמנות / מיתוג: עיצוביסטית  
צילום וידאו: איציק אלימלך
שמלה: קמיאלה

+ קרדיטים נוספים


הפקה ועיצוב: של המקום 
קייטרינג ובר: של המקום 
איפור ושיער: טל בנצור 
טבעות: Savo מקייב 
נעלי כלה:  חופה - Pazolini / ריקודים  - Be Mine 
תכשיטים: Savo ויהלומים של אמא :) 
חליפת חתן: Mango Special Edition 
חוויות: צ'ימני בלונים 
מתנות לאורחים: בקבוקי שמן זית - רוזמרין 
מתוקים: שוגרלה (זו הייתה גם היומולדת של בני הזוג אז בחצות הוגשה עוגה מהממת!)
עורך טקס: אבי בלכרמן - ארגון הוויה 

מאת:libby@urbanbrides.co.il