אהבה בת שלושים

05.08.12

 

את שבוע האופנה בכלות אורבניות החלטנו לפתוח עם כלה מיוחדת, שמביאה עימה סיפור מיוחד.

 

 

בדיוק היום, לפני 30 שנה, נישאה ורד לבכיר ליבה, ניר. ורד, מעולם לא הרגישה ככלה, שכן היא התחתנה בגיל 19, בחודש הרביעי להריונה. חתונה היתה, אך לא גדולה, ובה לבשה ורד שמלת שכבות קצרה שרכשה זמן קצר לפני כן בחנות שמלות רגילה, ביחד עם ניר, בעלה. בנוסף לסיפור השמלה, התמונות שנותרו להם מן היום הזה הינן בודדות שכן לצלם נשרפו כמעט כל הפילמים מהמאורע. כן, כן, מה שאתן שומעות. התמונות הבאות, הינן מזכרת יחידה כמעט מהיום הזה, מן החתונה וכמובן מן השמלה.

 

 

 

לפני זמן קצר חיתנה ורד את בנה, שי, עם טלי, צלמת מקסימה שכבר יצא לכן לפגוש. ורד, שליוותה את הזוג לקראת חתונתם ואת טלי, כלתה, בתהליך מדידת השמלה, רצתה לקראת יום נישואיהם ה-30 ללבוש לרגע שמלת כלה אמיתית, לבנה, כזו שתמיד דמיינה לעצמה. היא ביקשה מטלי שתתלווה אליה לחוויה ולתיעוד המאורע, כשאת התמונות מן היום הזה החליטה לערוך לאלבום תמונות (בעזרתה של טלי כמובן), ולהעניק לניר כמתנה ליום הנישואין, ממש היום, בעודם חוגגים במלון מפנק באילת.

 

את סשן הצילומים המיוחד הזה ערכו השתיים אצל מעצבת האופנה, לימור רוזן, שגם עיצבה את שמלת הכלה של טלי. ורד, מדדה לה מספר שמלות כלה, כשבכל אחת ואחת מהן היא נראתה נפלא! אנו שמחות וממש מתרגשות להציג בפניכן את התמונות מתוך הסשן הזה, חוויה בלתי שגרתית בעליל לאישה מיוחדת במינה, שמוכיחה כי גם אחרי 30 שנות נישואין אפשר להיראות כמו מלכה אמיתית בשמלת כלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום: טלי ודבורה צילום

 

♡♥♡

 

ורד וניר היקרים, אז מה כלות אורבניות מאחלות לכם ליום נישואיכם ה-30? אנו מאחלות לכם שתחגגו לפחות עוד 30 שנות נישואין מאושרות כמו אלה שהיו!!! 

 

המון מזל טוב, ושתדעו רק ימים של אהבה!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: