אבק כוכבים: הקולקציה של דרור גבע

13.04.17

אין ספק שלאפקט הוואו יש חשיבות גבוהה לרבות מאיתנו ביום החתונה שלנו. מדובר ביום בו אנחנו מרגישות חובה מוסרית מסויימת לתת לכל היצירתיות שלנו להתפרץ, לרעיונות הכי ייחודיים ולפאשניסטה החבויה בתוכנו להתפרץ.

 

בדיוק לנישה הזו נכנסת קולקציית השמלות של דרור גבע, שכל-כולה גלאם. כיוון שמדובר בקולקציה זוהרת, באופן טבעי ההשראה עליה מתבססת לקוחה מהנקודה הכי נוצצת בגלובוס - הוליווד.

 

 

gallery dror12

 

gallery dror1

 

gallery dror2

 

gallery dror13

 

gallery dror3

 

gallery dror4

 

ובהנחה שהלוקיישן הנחשק לא מספק את מדד הגלאם שלכן, אל חשש, הקולקציה לוקחת השראה גם מהתקופה הזוהרת של תור הזהב של הוליווד.

 

gallery dror5

 

gallery dror6

 

gallery dror7

 

gallery dror8

 

gallery dror9

 

gallery dror10

 

כדי ליצור את הלוקים ההורסים הללו, הקולקציה מתמקדת בפירוק והרכבה של תחרות וטקסטורות, שלמעשה מוליד יצירות ייחודיות וחד פעמיות שלגמרי נראו כאילו הושאלו מהשטיח האדום.

 

gallery dror11

 

gallery dror15

 

gallery dror14

 

gallery dror16

 

gallery dror17

 

הקולקציה הנפלאה הזו מורכבת ממחשופים ייחודיים ומחמיאים, שובלים ארוכים ורומנטיים, טקסטורות בד ייחודיות שמדמות רסיסיי כוכבים שמשתלבים באופן מושלם עם המראה השיקי והנצחי של הוליווד הקלאסית.

 

gallery dror18

 

gallery dror19

 

gallery dror23

 

gallery dror24

 

על אף שכל (אבל ממש-כל) השמלות בקולקציה פשוט נפלאות, התעלינו על עצמנו והצלחנו לבחור שלושה דגמים שהיו אקסטרה-הורסים לטעמנו.

 

הראשונה היא השמלה הסופר-גלאמורוס הזו, בעלת מחשוף ושסע עמוקים שמקפידים על איזון מושלם בין שיק לוינטאג׳.

 

gallery dror22

 

השמלה השניה היא הפנינה ההורסת הזו, ששילוב הטקסטורות והבדים בה יוצר את הוייב ההוליוודי המושלם (ושימו לב למחשוף הגב המהמם).

 

gallery dror26

 

gallery dror25

 

ולסיום, אוברול שחדות העין ביניכן ודאי זוכרות שהן נתקלו בו בעבר, והוא פשוט כל כך הורס שהיינו חייבות להפיץ את היופי שלו לאלו מכן שטרם גילו אותו.

 

gallery dror20

 

gallery dror21

 

קרדיטים:

צילום: דביר כחלון

שיער: אדיר יעקב

איפור: טלי פרץ

תכשיטים: קרן וולף

מאת:כלות אורבניות
תגיות: