אבישג וטל, 25.8.10

15.12.10

 

העיסוק בחתונות הוא עיסוק כל-כך נפלא, בעולם שכולו רק טוב. הוא מאפשר לנו לגלות בכל פעם מחדש חתונה קסומה אחרת, תענוג אמיתי בעבורנו. ומה שעוד יותר כייף בכל העניין הזה, זאת היכולת לשתף את כולכן בחוויה, בהתרגשות, בסיפור שמאחורי התמונות וכמובן בתמונות עצמן. כל זוג יותר מקסים מקודמו, ולכל אחד מהזוגות שלנו סיפור מרגש ומיוחד. והפעם, נפל בחלקינו הכבוד להציג בפניכן את אבישג וטל.

 

השניים גרים ביפו ומגדלים באהבה את זיגי, הכלב שלהם. טל (33), קולנוען מוכשר, ואבישג (27) סטודנטית לעיצוב ובעלת המותג "מכופתרות". קצת על חיי היום-יום שלהם מפי אבישג: "אני מורידה את זיגי בבוקר וטל בערב – החלוקה ברורה, אני מבשלת בצהריים וטל בכל זאת אוכל בחוץ, אני עושה בלאגן וטל מתלונן למה אין לנו מנקה, אני הכובסת בבית ותמיד איכשהו מצליחה לכווץ לטל את החולצות, אני מקלפת ירקות בתוך הכיור וטל מתעצבן שזה מביא זבובים, חוצמזה, אנחנו די מסתדרים". נשמע מוכר, לא?

 

הם הכירו זו את זה מספר חודשים ספורים לפני שאבישג תכננה לארוז את חפציה ולנסוע לניו-יורק, למטרות עבודה ולימודים. למרות ההיכרות והזוגיות היא החליטה לא לוותר על התכנונים ונופפה לטל לשלום בשדה-התעופה. אחרי לא הרבה זמן בניו-יורק, כשהחורף, הגעגועים ומפגש ספונטני ורומנטי בלונדון נתנו את אותותיהם, היא החליטה לחזור ארצה לזרועותיו החמות של טל. לפי דבריה של אבישג, הקשר עם טל היה הדבר הכי קרוב לסטוץ שהיה לה אי פעם – מה שבסופו של דבר הפך ללא פחות מחתונה ואהבה גדולה!

 

את הפוש הראשון לסיפור החתונה המקסים של השניים נתנה הכלה האמיצה שלנו ביום בו החליטה להציע נישואין לבחיר ליבה, היום בו חגג הוא גם את יום הולדתו. כן, כן, שמעתן נכון. אבישג, אנחנו לגמרי מסירות בפנייך את הכובע. שאפו, שאפו, שאפו! ולכל הסקרניות שתוהות איך בדיוק התרחשה ההצעה, נספר לכן שזה נעשה עם הרבה טאץ' נשי. שאלת השאלות "רוצה להתחתן איתי?" נרקמה על בד בתהליך שנמשך יומיים שלמים והיה מאוד מרגש ומשמעותי עבור אבישג. כמובן שעם הצעת נישואין שכזאת החתן שלנו לא התבלבל אף לרגע קל, וישר החליט להיענות בחיוב. חסר היה לו שלא...

 

לאחר 11 חודשים של אירוסין, התחתנו השניים בחתונה שהקונספט שלה לדבריהם היה "קלאסי ורגוע". הצבע הדומיננטי באירוע היה הצבע הלבן אשר בא לידי ביטוי בפרחי שושן צחור וליזיאנטוס, סרטי סטן ופרפרים מנייר פנינתי אשר קישטו את מפיות האורחים, חופת תחרה לבנה וכ-200 סיכות פרחים לבנות שנעשו בעבודת יד והוענקו לכל אחת ואחת מן האורחות. העיצוב עצמו נעשה ע"י הזוג המוכשר שלנו, כשביום האירוע עצמו דאגה לנצח על חגיגת העיצוב חברתם הטובה בעזרתו האדיבה של המקום בו הם התחתנו.

סיום מתוק לתקופת ההכנות והארגונים היה ירח הדבש בארצות-הברית, טיול מושלם וארוך מחוף לחוף, כזה שמטעין אותך באנרגיות חדשות. נשמע מעולה!

 

וכל שנותר לנו עכשיו זה פשוט מאוד להודות לזוג המקסים שלנו, אבישג וטל. תודה על שהחלטתם לשתף את כולנו בחתונה הקסומה שלכם. אנו בטוחות שהיא תספק השראה נפלאה לעוד המון זוגות שבדרך! תודה, תודה, תודה!

 

✿✿✿

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✿✿✿

 

 

ולמי שתוהה היכן צולמו צילומי ההתארגנות וחלק מהמקדימים - הם צולמו במלון הבוטיק התל-אביבי הוטל מונטיפיורי.

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)