אביטל ובן, 9.9.14

02.04.15

הם הכירו במסיבה לפני כשמונה שנים, הקליק היה מיידי ועל כך יעיד לבטח הידיד של אביטל - שבסיומו של הערב קיבל מבול שאלות לגבי הבחור המיסתורי בשעתו, עד שלבסוף ענה "אל תדאגי, הוא עוד יהיה שלך". הידיד הזה לבטח קיבל מקום של כבוד בחתונה כי הוא כל כך צדק...

 

 

 

 

 

 

אביטל ובן אוהבים לארח, לטייל, ליהנות מאוכל טוב ולהיות מוקפים בחברים הטובים ביותר. למרבה המזל, אלו כל האלמנטים שמרכיבים חתונה מוצלחת ולכן לא פלא שהחיבור בינם לבין האירוע הרגיש ממש כמו כפפה ליד.

 

 

עם שלל פרופס המיועדים לצילומים המקדימים, יצאו השניים לטיול בחיק הטבע - מה שהם כל כך אוהבים לעשות יחד, עד שלרגע זה הרגיש כמו טיול נוסף ושגרתי, למעט העובדה ששניהם היו לבושים ונראים פשוט מהמם.

 

 

 

 

 

 

החתונה עצמה כללה שלל אלמנטים מעשה ידיה של אביטל, כמו למשל ערכת צילום, מתנות לאורחים, קונפטי שפוזר על בני הזוג בדרכם לחופה ועמדת תמונות פולרואיד. 

 

 

 

 

כשהבטנו בצילומים מתוך החתונה, היה לנו ברור שאביטל מוכרחה להצטרף לבנות צוות ה-DIY שלנו ומאז היא הספיקה לרקוח עבורנו הדרכות כיפיות ופוטוגניות מעשה ידיה, כך שאין ספק שיש לה את זה!

 

 

 

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך טיול משותף של השניים ברמת הגולן: אביטל חזרה לרכב כדי להביא כוסות יין שבן "שכח" וכשעמדה לחזור, גילתה אותו כורע ברך. הפשטות והספונטניות של ההצעה אפיינה את הזוגיות המשותפת שלהם ומכאן גם את ההכנות לאירוע עצמו.

 

 

אביטל ובן היקרים, הטאץ' שלכם הפך את האירוע למקסים!

 

 

קרדיטים

מקום האירוע: חגיגה בכפר
הפקה: החתן והכלה

עיצוב: המקום בשיתוף הכלה
קייטרינג: חגיגה בכפר

מוסיקה: דיג'י עומר ענבר
בר: חגיגה בכפר
צילום סטילס: אורי סמג'ה
צילום וידאו: אורי ותמר- עורכת וצלם.
שמלה: ליהי הוד
איפור: ניצן בוהדנה
עיצוב שיער: עדן ירושלמי

צילום ועריכת סרטון סייב דה דייט: שני הלוי
טבעות: דב רוטר
נעלי כלה: מיס גיישה
תכשיטים: קרן וולף
הזמנות / מיתוג: "טונה אדומה"
חליפת חתן: זארה
עורך טכס: הרב דניאל
חוויות: תמונות פולורויד- איציק בן דוסא
DIY: עמדת צילום, פרופס, חוברות צביעה לילדים, קונוסים עם עלי כותרת, עמדת ברכות, שלטים לבר, פתקיות הושבה על בועות סבון.
מתוקים: חגיגה בכפר

מאת:כלות אורבניות