אביב, קיץ, ולקים גם

02.05.13

 

אז מה הולך שם בחוץ? גם אנחנו עוד לא ממש מבינות. האם מדובר עדיין בעונת האביב? אולי כבר הגיע הקיץ? עובדה אחת גמורה וידועה - החורף, כן זה עם המטריות והמעילים נעלם כלא היה. היה שלום לך!

 

ומכיוון שלא באמת החלטנו האם אנחנו בעונת האביב או בכלל כבר עמוק בתוך הקיץ, רצינו לשתף אתכן בכל הטרנדים והצבעים הכי הכי בעולם הלקים, אשר יקשטו את ציפורניכן בחודשים הקרובים. הרי כל כלה אורבנית צריכה לדעת איזה טרנד בפנים ואיזה טרנד כבר מזמן, אבל מזמן בחוץ.

 

קולקצית Euro Centrale

 

אם עדיין לא נחשפתן לאהבתנו הגדולה ללקים על גבי דפי הבלוג, ודאי נתקלתן בה במסיבת האביב שלנו שכללה בין היתר עמדות מניקור מפנקות של החברים היקרים שלנו מ-O.P.I, אשר עזרו לנו בגיזרת הפינוקים. בכל עמדה שכזאת יכולתן אתן, כלות אורבניות שהגיעו לאירוע, להתפנק ולפנק את ציפורני ידיכן בצבע אהוב לכבוד הסופ"ש, מזכרת נוספת מן המסיבה האביבית שהיתה. 

 

קולקצית Euro Centrale, צילום: יח"צ

 

 

ומדוע אנו אוהבות כל כך לקים וחפצות בהם תמיד? מדובר הרי בפן בהופעתנו החיצונית, כזה שתמיד ניתן להשתולל בו, להשתעשע עימו, אפילו כששאר ההופעה נשארת ייצוגית ואלגנטית. לקים לא רק מבטאים את אהבתנו לכל מה שצבעוני ואסתטי, אלא מדובר בעולם של ממש המכיל מגמות מתחלפות, חידושים וכולל אפילו מרקמים מפתיעים. נשמע מבלבל? ממש לא. בשביל זה אנחנו כאן וברגע שלומדים מי נגד מי מבינים עד כמה זה קל ופשוט, כי בסופו של דבר  - העיניים שלנו הן אלה שיבחרו מה הכי משמח אותנו.

 

קולקצית Euro Centrale

 

הסוד הוא במרקם

הכי כיף לדעת שבעודנו יושבות וכותבות מילים אלה, אי שם צוות מומחים יצירתי חושב כבר על החידוש הבא בתחום הלקים. בהשראת הדיווה הבלתי-מעורערת מריה קארי, יצרו ב-O.P.I מרקם חדש הנקרא Liquid Sands, לא חלק ומעט גבשושי. אמנם ציפורניים במרקם גבשושי לא נשמעות לנו כמו מתכון מוצלח על הנייר, אך בפועל אנו חושבות כי מדובר במראה אחר ומרענן. את המרקם הזה אנו אוהבות בעיקר בגוונים העזים כמו למשל כחול (העונה לשם "Get Your Number") או סגול (העונה לשם "Can't Let Go"). אז דמיינו את עצמיכן לרגע לבושות בשמלת כלה לבנה ומהר מאוד תגיעו למסקנה כי הדואטים הללו בין המרקם לצבע ולשמלה - פשוט מושלמים יחדיו.

 

קולקצית Mariah Carey

 

מוכת ירח

ומן הטרנד הנועז, נעבור לטרנד אלגנטי יותר, "מניקור הירח", השמור לציפורניים ארוכות ומטופחות וחוזר אלינו היישר משנות השישים. הוא מאופיין בפס דק עד לרחב מאוד, כזה החוצה את הציפורן לחצי או יותר ומשלב בין שני צבעים (על ציפורן אחת, כן כן). ומאחר שמדובר במראה בולט, המצריך לא מעט השקעה ודיוק, אנחנו היינו ממליצות לכן ללכת איתו עד הסוף בשילובי גוונים מנוגדים לחלוטין שיצרו קונטרסט מעניין ובלתי צפוי.

 

צילום: כלות אורבניות

 

צבע, צבע, צבע

ביננו, לא תמיד מתחשק לנו לעטר את הציפורניים בציורי חצי ירח, או אפילו להתקשט בלק בעל מרקם חולי. לפעמים אנחנו מעדיפות להישאר נאמנות ללק קרמי, בעל גוון מושלם. אחת מפלטות הצבעים שכבר כבשה אותנו בסערה גדולה היא הפלטה הכחולה שמכבבת בקולקצית ה-Euro Centrale העשירה (עם שמות כגון: "Opi… Eurso Euro", "I Saw… U Saw… We Saw… Warsaw") לצד גווני הנחושת והזהב אשר קרצו לנו גם הם.

 

קולקצית Euro Centrale, צילום: יח"צ

 

אם אתן חוששות שהעונות הקרובות תהיינה כולן בסימן של טרנדים עזים בציפורניים - זה הזמן לומר לכן להסיר כל דאגה מליבכן. הגוונים הקלאסיים והעל זמניים, כמו האדום והורוד המעודן והחיוור ימשיכו לככב גם הם. המלצתנו האישית בנושא היא לשלב בין השניים ובכך לחבר בין העולם הקלאסי לבין העולם הטרנדי והצבעוני. ההנאה מובטחת והתוצאה גם.

 

קולקצית Euro Centrale

 

אפשרויות נוספות לאוהבות המראה הקונבנציונאלי הוא משיכת מרבית הציפורניים בלק בהיר וצביעה של ציפורן אחת (עם העדפה ברורה לקמיצה) בלק נועז יותר. בנוסף, ניתן תמיד לשלב את הצבעים הנועזים בטכניקת הפרנץ' מניקור ולדאוג שאת הקצה הלבן יחליף לק בצבע אחר. מדובר בשתי אפשרויות שאנו מאוד, מאוד אוהבות.

 

נשמח מאוד לשמוע על גוון הלק שלכן ליום החתונה, ואם אתן עדיין מתלבטות - זיכרו שאנו כאן בשבילכן, לכל שאלה ועניין. וכעת, הציפורניים שלנו דורשות גם הן את הפינוק שלהן, הבטחנו - והבטחות צריך לקיים.

 

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא