אביב הגיע, פסח בא

06.04.12

 

בוקר של ערב חג הוא ללא ספק אחד הבקרים האהובים עלינו בשנה, בייחוד כשמדובר בחג אביבי ופורח כמו חג הפסח.

 

הבוקר הזה של סידורים וקניות אחרונות, בישולים של השנייה לפני, אנשים שממהרים ובידיהם ערימות של פרחים ריחניים - וכמובן ההיי-לייט מבחינתנו, עיצוב שולחן החג, כל אלה גם יחד מכניסים אותנו בדיוק, אבל בדיוק לאווירה הנכונה.

 

אז אם עדיין לא נחה עליכן ההשראה המתאימה לעיצוב שולחן החג, אנו שמחות לעזור לכן במשימה ולשתף בהפקת קונספט נפלאה לשולחן שכזה. מדובר בשיתוף פעולה מקסים בין החברה לעיצוב אירועים, MOOD, לבין אמן הקרמיקה הבינלאומי והמוערך SAMY D, אמן שעבודתיו מתאפיינות בעיקר בהיותן אובייקטים אומנתיים אך יחד עם זאת פונקציונאליים. יחדיו, הם יצרו קונספט עיצובי לשולחנות החג של כולנו, ומילאו אותנו בהשראה לחג צבעוני, חגיגי ומלא בתשוקה כשעל הצילום מנצח הצלם יובל דביר.

 

✿✿✿

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום: יובל דביר

 

מקוות שסייענו לכן במציאת השראה לשולחן החג הפרטי שלכן, אז קדימה - לעבודה ולמלאכה! הלכנו ליפייף את שולחנות החג שלנו. גם הם מחכים...

 

✿✿✿

 

ותזכורת אחרונה, למקרה ששכחתן. ביום ראשון הקרוב, ה-8‪.‬4‪.‬12 חוה"מ פסח בשעה 19:30 נשיק את "הקולקציה האורבנית" בבוטיק של מעצב האופנה יואב ריש, ברחוב מסריק 19 בת"א. כולכן מוזמנות להגיע ולראות את כל פריטי הקולקציה ואפשרויות ה-Mix ‪&‬ Match שלה. אנחנו והצוות נחכה לכן שם. ראו זאת כהזמנה אישית!

 

חג פסח אביבי ושמח לכולנו, מלא בפריחות נפלאות והתחלות חדשות,

נשיקות,

טל והדר

מאת:כלות אורבניות
תגיות: