אביבית ושי, 29.6.12

30.05.13

 

פעמים רבות חוזרים ושואלים אותנו מהו הכוח המניע העומד מאחורי הבלוג, ובכל פעם מחדש אנו עונות כי הכוח הזה הוא למעשה אתן ורק אתן!

 

 

 

 

 

דוגמא נפלאה לכך היא אביבית, הכלה בה תפגשו מיד, שהציפה אותנו במילים חמות וסיפרה לנו כי הבלוג ליווה אותה עד לחופה וגם לאחריה… כן, כן! הרצון של אביבית להיות "כלה אורבנית" החל כבר אז, בימי התכנונים והאירגונים, כשנחשפה היא לכל החתונות המופלאות שאנו זוכות לארח, והנה היום - גם היא "כלה אורבנית" מן המניין!

 

 

 

 

 

אביבית ושי בילו ביחד 6 שנים ארוכות לפני שהתחתנו, כשאת הטבעת החליט החתן שלנו לשלוף במסגרת טיול לסרי לנקה. אביבית מספרת כי הוא חיכה בדיוק לרגע הנכון ושם, באחד מחופיו היפיפיים של האי, הוציא הוא טבעת צדפים ייחודית שהכין בעצמו.

 

 

 

 

 

מייד עם חזרתם לארץ החלו השניים בחיפושים אחר הלוקיישן המושלם, תוך שהם חולמים על חתונת שישי בצהריים ונוף אל הים. לאחר סשן חיפושים אינטנסיבי, הבין הזוג שלנו כי התשובה נמצאת ממש מתחת לידם (כמו כל הפתרונות הטובים!), במבנה ישן ומיוחד הקיים עוד מימי המנדט הבריטי, ובמקרה… ממש במקרה… המקום בו עובד שי.

 

 

 

 

 

מתוקף תפקידו כמנהל טכני, הופקד שי על מרבית העניינים שכללו את התאמתו והכנתו של המקום ליום האירוע. הוא עבד ימים כלילות, כמעט עד לרגע האחרון וגרם לכל החלומות הרבים שלהם להתגשם.

 

 

 

 

 

 

אביבית ושי מוסיפים ומספרים כי דבר לא היה שיגרתי ביום החתונה שלהם, החל מטקס הנישואין שנערך על-ידי חברים טובים ובמהלכו הקריאו השניים קטעים שכתבו זו לזה, ועד לאפטר פארטי על חוף הים בקיסריה, תחת מאהל רג'סטני מפנק. כל חלק וחלק תרם לחוייה הכוללת מן היום הזה ולאירוע הבלתי נשכח שלהם.

 

 

 

זוג יקר, היה לנו לעונג לארח אתכם! כעת, כל שנותר לנו זה רק לאחל לכם כי בכל שלב בחיים תמשיכו להיות ספונטניים ויצירתיים. מזל טוב!

 

☼ ☼ ☼

 

מקום האירוע: אולם הפדרציה - האנגר 11, נמל ת"א

קייטרינג: פילפל

שמלת כלה: פישנדג

אקססוריז: בולרו - תופרת פרטית

נעלי כלה: ספרינג

איפור: מעיין אביב

שיער: מספרת יוסף, ת"א

זר כלה: הילית גורדון

בגדי חתן: וסט - דורון אשכנזי

נעלי חתן: Maschio

עיצוב: כריס וייס

צילום: תומר פיינבורג

די ג'יי: אורלי ישראלי

מאת:כלות אורבניות