תפריט יצירתי ושפים שמגיעים אליכן: הכירו את קייטרינג קולינרו

07.12.20

קולינריה יצירתית ואיכותית היתה מאז ומתמיד אחד האלמנטים החשובים בכל חתונה, אך נראה שבימים אלה, כשרבות מהחתונות המצומצמות מתקיימות בלוקיישנים בלתי שגרתיים, המקום של הקייטרינג והתפריט באירוע הופך למרכזי אפילו יותר מבעבר. 

 

אחד האתגרים בהרמת חתונה בלוקיישן שאינו מותאם לכך במקור, הוא מציאת קייטרינג שיכול להשתלב בויז'ן המיוחד והאינטימי של החתונה. כזה שיקלע למגוון של טעמים ויוכל ליצור אווירה מיוחדת, עם תשומת לב לכל דיטייל.  

 

gallery 1 14

(צילום: ג'וזף סי)

  gallery 2 14

(צילום: ג'וזף סי)

  

gallery 3 17

(צילום: ג'וזף סי)

 

 בקייטרינג קולינרו קלטו את הצורך שצמח מן השטח למענה קולינרי מיוחד לחתונות הבוטיק של התקופה, ובנו תפריט שאמור לתת מענה לאירועים שכאלה, עם איכויות שמגיעות מעולם המסעדנות. 

 

לקייטרינג, שפועל בויה ובבאסיקו, ישנה מחלקה לאירועי חוץ שנועדה להנגיש את בעלי המקצוע והשפים לחתונות הבית והשטח, ואיתם גם את המנות המוקפדות ממטבחים מקומיים, שמזוהות עם המותגים. 

  gallery 4 12

(צילום: ג'וזף סי)

 gallery 5 14

(צילום: איה ואבי צלמים)

 

gallery 6 15

(צילום: איה ואבי צלמים)

 

 הקייטרינג מתאים לחתונות ולאירועים קטנים עם כמות אורחים שמתחילה מ-50 איש. ישנן שתי אופציות הגשה באירועים שכאלה - הגשה לשולחנות ובופה - הכל בהתאם לאופי האירוע.

 

בקולינרו מספרים שהם שמים דגש על שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים, ומקפידים על שימוש בכלים מעוצבים בשפה עיצובית אחידה ובסטייל מיוחד - כזה שיכול להתכתב עם האופי השיקי של היום שאתן מתכננות. מה שיכול עוד לקסום לכלות רבות הוא ליווי של השפים שעומדים מאחורי התפריט שבניתם יחדיו, לאורך כל האירוע. 

 

gallery 7 14

(צילום: איה ואבי צלמים)

 

gallery 8 12

(צילום: גיל אבירם)

 

gallery 9 14

(צילום: גיל אבירם)

  

gallery 10 12

(צילום: גיל אבירם)

  

אז אם אתן מחפשות בימים אלה חברת קייטרינג שיכולה להשתלב עם הרצונות שלכן לחתונה יפהפייה ומיוחדת ברוח התקופה - כדאי לכן להכיר את קולינרו. 

  

gallery 11 12

(צילום: גיל אבירם)

  

gallery 12 10

(צילום: גיל אבירם)

  gallery 13 11

(צילום: ג'וזף סי)

  

a

 

האם הקייטרינג כשר או שיש אפשרות לשמור על כשרות? (נותן אופציות של בשרי וחלבי)

הקייטרינג כשר ובשרי.

 

האם כולל ציוד (שולחנות וכיסאות)? 

מחיר מנה כולל סט אירוח, קיימת אפשרות להוסיף שולחנות וכיסאות בתוספת תשלום.  

 

האם יש אפשרות להוסיף עיצובי שולחן ושירותי בר? האם כולל צוות של מלצרים?

 ניתן להוסיף עיצובי שולחן ושירותי בר בתוספת תשלום. ישנו צוות של מלצרים, וקיימת אפשרות הגשה לשולחנות בתוספת תשלום.

מכיוון שאנחנו חברה שמגיעה מעולם האירועים יש לנו ספקים וצוות מקצועי שמלווה אותנו שנים ואחראי על מאות אירועים. לכן יש לנו אפשרות להביא מביתנו מלצרים, ציוד ועיצוב מחברת בת של הקבוצה. 

 

מה הייחוד שלכם?

קולינרו מגיע מקבוצה שנמצאת בענף מעל 20 שנה, הכוללת את ויה ובאסיקו שידועות במוניטין שצברו לאורך השנים. המקומות הללו תמיד אופיינו באוכל מעולה, והשפים של הקבוצה מגיעים אישית לכל אירוע. אנחנו מומחים באירועים איכותיים, בהגשמת חלומות וביצירת טעמים מיוחדים שגורמים לכל אירוע להיראות לגמרי אחרת. 

 

קליק לאתר של קולינרו

 

מאת:כלות אורבניות