קונספט קלאסי על חוף הים: החתונה של נועה ואלירן

29.11.20

הסוויט סיקסטין של נועה ואלירן שמתארחים אצלנו היום בבלוג היה מתוק במיוחד. בגיל שבו רובנו הרכבנו פלטה על השיניים והתלבטנו כמה יחידות לקחת במתמטיקה, השניים האלה נפגשו לראשונה וכבר הבינו שזה מנט טו בי. מה שאומר שביום החתונה שלפניכן, הם כבר מחזיקים בפז"ם סופר מכובד בזוגיות של עשר שנים(!). מרשים למדי. 

 

gallery 15 6

 

gallery 17 5

 

gallery 16 5

 

gallery 18 4

 

המפגש אי שם בתיכון קרה ביום הולדת של חברה משותפת, כאשר נועה הייתה זו שאזרה אומץ והתחילה עם אלירן. ומשם האהבה רק פרחה והתעצמה סביב החוויות המשותפות. 

  

gallery 14 7

 

gallery 30 2

 

בלטו במיוחד"כל כך שמחים שבחרנו את לוז לצילום וידאו וסטילס. היה מדהים"!

 

 הצעת הנישואין הגיעה לנועה בהפתעה. למרות שאלירן מאז ומתמיד חלם להציע נישואין ליד החומות בירושלים, היא לא חשדה שזה עלול לקרות כשיצאו לסוף שבוע במלון בוטיק מפנק באזור. אפילו לא הצטיידה בלבוש ובלק המתאים, זה שתמיד חשבה שישתלב מושלם עם הטבעת. אבל מה זה מניקור מושלם לעומת לייף-טיים עם האחד? 

  

gallery 7 8

 

gallery 8 6

 

gallery 25 4

 

מרגע ההצעה ועד לחתונה חלפו חמישה חודשים. במקור הם תכננו חתונה באולם עם 300 מוזמנים, אבל כמובן שהקורונה טרפה את הקלפים, וההנחיות לא איפשרו לקיים אירוע כזה. מה שעוד הוסיף לקלחת היה העובדה שהשניים עוברים באוקטובר לארצות הברית ללימודים, ולכן היו צריכים למצוא במהרה קונספט אחר לחתונה.

  

gallery 12 5

 

gallery 3 9

 

gallery 5 8

 

gallery 6 9

 

בני הזוג החלו לחפש לוקיישן חלופי, ויום אחד כשישבה נועה עם אחיותיה בגזיבו בהרצליה. ופתאום עלה אצלן הרעיון לקיים את האירוע שם. על הים. משם הכל התגלגל במהירות. 

    gallery 10 7

 

gallery 11 6

 

gallery 13 6

 

gallery 21 6

 

gallery 22 5

 

בלטה במיוחד "המעצבת אופיר מ-Flowers Mood היתה מדהימה! רצינו סטייל של ים יוקרתי. להרגיש בחופשה, עם קווים נקיים וניטרליים. כך בדיוק היה".

 

בסופו של דבר התקיים האירוע בגזיבו עם 130 מוזמנים, על רקע הגלים. הקונספט העיצובי השתלב עם הלוק של המקום, כשהסטייל הכללי מזכיר חופשה בריזורט פנסי על הים עם עיצוב קלאסי והמון פרחים לבנים.

 

המעצבת אופיר מ-Flowers Mood הוסיפה גם טאצ'ים קלים של בוהו עם מנורות ראטן ופאמפס שהעניקו טוויסט קז'ואלי מהמם. נועה בחרה בשמלה יפהפייה של ליהי הוד, ומאחור יותר החליפה לשמלה שניה שהשתלבה היטב עם אווירת החוף. 

  gallery 26 4

 

gallery 28 2

 

gallery 27 5

 

בלט במיוחד"עומר הדי. ג'יי. מאלפא היה פשוט אלוף"!

 

  gallery 1 9

  gallery

 

נועה ואלירן מספרים שהאירוע היה מבחינתם פשוט חלומי, והטיפ שלהם אליכן הוא לקחת את הכל בפרופורציה כי מניסיונם - הכל קורה פשוט לטובה. 

   gallery 20 6

  gallery 19 5

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 130

צילום וידאו וסטילס: לוז

עיצוב האירוע: Flowers Mood 

מוסיקה: עומר הרליכמן - אלפא

שמלה: ליהי הוד וקלייר

מקום האירוע: גזיבו

+ קרדיטים נוספים

איפור ושיער: אדם מיכאלי

טבעות: אימפרס

נעלי כלה: ג’ימי צו

חליפת חתן: דיסקוואר

עורך טקס: הרב ליברמן חיים

עוגת חתונה: Sweet Mika

 
מאת:כלות אורבניות