חוזרים להתחתן: כל הסיבות לערוך את החתונה, דווקא עכשיו

13.11.23

השבועות האחרונים היו מלאי הלם וצער עבור כולנו. עבורנו, מה שהיווה מקור של אופטימיות ושמחה בתקופה הזו היו חתונות, שהתקיימו כנגד כל הסיכויים. בהמשך, נוכחנו לראות עד כמה הן יוצרות גלים של אופטימיות וחיוביות שהכרחיים לכולנו, דווקא בימים האלה.

 

לכן, בזמן האחרון החלה להתגבש אצלנו ההרגשה שזה בדיוק הזמן לחזור להתחתן, ולחגוג עד הסוף את עוצמת האהבה והחיים.

 

בגלל שאנחנו יודעות שיש רבות מכן שממש מתלבטות, החלטנו לפרוש בפניכן את כל הסיבות למה בעינינו זה כן הזמן הנכון לעשות זאת, למרות הכל:

 

להמשיך לשמוח זה כוח 

ראינו את זה בכל פוסט חתונה שעלה באינסטגרם שלנו. כל שמחה שאנחנו חוגגים היא ניצחון קטן על החושך. השמחה מסמלת את כוח החיים ואת ההמשכיות שכל כך חשובים לכולנו, במיוחד בתקופה הזו. 

 

חיים א

(צילום: חיים אפריאט)

 

 

חתונה מסמלת בניית בית בישראל 

היכן שמנסים להחריב, החתונה מסמלת את ההיפך - את הבנייה, את העתיד האופטימי ואת התקווה. שמענו מכמה כלות שזו הייתה סיבה מרכזית עבורן לעשות זאת. 

 

כל הקרובים יודו לכם על ההזדמנות לשמוח

האנשים שאוהבים אתכם מחכים להזדמנות לחוות קצת שמחה בתוך התקופה הקשה הזו. כלות שבחרו להתחתן דווקא עכשיו סיפרו לנו שכולם הודו להן על האפשרות לחגוג ולשמוח. כולם מתחזקים באמצעות איסוף רגעים של חסד וחתונה היא בדיוק זה. 

 

רותם לבל

(צילום: רותם לבל)

 

זו תקופה של ערבות הדדית 

כל המשק מנסה להתרומם בימים אלה ולחזור לשגרה. קיום חתונה דווקא עכשיו מאפשר לעסקים בתחום להתפרנס, תורם להתאוששות המשק ולחיזוק המוראל הכללי. חזרה לשגרה עוזרת לחוסן של כולנו - כלכלית ונפשית כאחד. 

 

כל-כך חיכיתם לחתונה… אל תוותרו!

מי כמונו יודעות שדחייה של חתונה כרוכה בהמון אכזבה ושברון לב. אמנם לא יכולתן לצפות את הנסיבות מסביב, אבל אחרי כל ההמתנה ליום הגדול, אנחנו מאמינות שכדאי ללכת על זה ולא לוותר. ואם אתן חוששות שהחתונה שלכן תהפוך לאירוע חורפי, יש הרבה סיבות של חברות הקהילה שלנו דווקא כן לעשות זאת, את כולן תמצאו ממש כאן.

  

תכנון קדימה נותן תקווה ומשמעות 

ד"ר יורם יובל אמר לאחרונה שאחד המפתחות לחזרה לאופטימיות הוא תכנון אירועים קדימה, לעתיד הקרוב והרחוק. תכנון חתונה יכול לעשות עבורכן ועבור הסובבים אתכן בדיוק את זה. 

 

13 9

(צילום: יוניק פוטוגרפי)

  

אנחנו יודעות שלא פשוט לתכנן חגיגה כשיש כמעט בכל יום הודעות על חללים וכשהחטופים עדיין בשבי. אנחנו מאמינות שבתוך החושך הזה, השמחות יוצרות נקודות של אור ותקווה. אנחנו לא מאמינות בהתעלמות מהמצב, וחושבות שאפשר אפילו לשלב את הנושאים הללו באירוע שלכן. את המתנות לאורחים אפשר להזמין מיישובי העוטף, ואת התפילה להחזרת החטופים אפשר לשלב בטקס או בהזמנה. גם בתוך תקופה קשה, אפשר לשמוח ולהפיץ טוב ואהבה. 

    

עם השינויים וההקלות בהנחיות פיקוד העורף, נפתחו לאחרונה לא מעט לוקיישנים לאירועים בהם תוכלו לקיים את החתונה שלכן, גם בימים אלה. בכולם תמצאו מרחב מוגן, חיוך נעים והמון נכונות לשמח אתכן. חלק מהלוקיישנים מתאימים יותר לאירועים קטנים ואינטימיים. חלקם יותר מותאמים לחגיגות גדולות, וישנם כאלה שמושלמים לכל סוג של אירוע.

 

אם אתן מתכננות לקיים את האירוע שלכן ממש עכשיו, זו הרשימה שממנה תתחילו את החיפושים:

 

תל אביב-יפו

& High

גלריה דובנוב

הלורנס

ריברסייד

בית השמחות 

טראסק

House No 7

בית על הים  - החל מ-1.12

נור

מונדו 2000

שרביה

סורא מארה

 

אזור המרכז

ג'ויה מיה

לאגו 

אריא

גרייס

דואאה

שלוש 

 

שרון

בית מלצ'ט

קאי

קיסר ים

אלכסנדר

תל יצחק - לאירועים קטנים

הבית בשרון 

ואלי

הגן בשפיים - החל מ-1.12

חלום בחווה

משק 17

הגלריה

ג'ונה

עלמה - החל מ-1.12

אקו 

על הנחל

גאיה חדרה

שרונית

5.91

עדן גן האירועים

אמדו

בית - חלל אירועים אורבני

ביער

מערבה

 

צפון

מטעים

בקתה ביער

White

 

שפלה

אלה - בית לאירועים

גבריאל - לאירועים גדולים

בית הדבש - לאירועים קטנים

הגבעה 

האחוזה בבית חנן - מ-15.12

טאו

 

אזור ירושלים

עין חמד

אטורה

עולמיא

בית שמואל

 

דרום 

אהובת הספן

מאת:כלות אורבניות