אביב בכלות אורבניות: האהבה מנצחת

01.04.20

אביב שמח יקירות,

כן, אנחנו מתכוונות לזה - האביב הזה יהיה שמח למרות כל מה שקורה סביבנו כרגע. אם יש דבר אחד שהאירועים האחרונים לימדו אותנו הוא שהאהבה תמיד מוצאת את דרכה ושהשמחה שמביאות עמן חתונות היא לא כזו שאפשר לכבות בקלות - בכלל.

בשבועות האחרונים אנחנו מלוות אתכן (ואתן אותנו) בתקופה לא קלה, כזו שהשפיעה עמוקות על תעשיית החתונות והכניסה אותה לקיפאון וחוסר ודאות. זוגות רבים מצאו את עצמם משנים תוכניות בדקה התשעים לאחר חודשים של ארגונים וציפייה. אבל שוב, גם כאן, למדנו שהאופטימיות חזקה מהכל, שאלטרנטיבות של הלאסט-מיניט מייצרות רגעים בלתי נשכחים, שזוגות וספקים מעודדים ותומכים אלו באלו ובעיקר מגלים אמפתיה ושותפות גורל יוצאות דופן, ושאנשי התעשייה כמו גם הזוגות המאוכזבים, חושבים חיובי ומאמינים שימים טובים בדרך. 


האביב בפתח ועמו התחדשות ופריחה שאולי קצת קשה להרגיש מפרטיות הבידוד הביתי, אבל הן לגמרי כאן, מחכות ביחד איתנו לפתוח דף חדש, רענן ומלא בשמחה, אהבה, יופי וסטייל. מזכירות לכן שהמגזין המודפס והמושלם שלנו יכול להיות שלכן בקליק אחד, והוא לגמרי התרופה לימים של ריחוק חברתי והסגר כפוי.  

אנחנו כאן כדי להמשיך להעניק לכן נחמה, השראה והסחת דעת מבורכת ושיקית מהסרט המשונה הזה שכולנו מצאנו את עצמנו חיות בתוכו. נביא לכן חתונות חדשות שיעשו לכן טוב על הלב ולגמרי יתנו קצת אינספריישן לאירוע העתידי שלכן, נשתף בכתבות פופולריות ובמדריכים שימושיים שאתן חייבות לשמור לכן בפייבוריטס, נמשיך בפעילות התוססת שלנו בקבוצה הסודית שהפכה להיות ה-מקום למצוא בו אוזן וכתף בימים אלו, ובעיקר - נשמור על אופטימיות ונביא לכן מנה גדושה ממנה.

 

בריאות ואהבה,
צוות כלות אורבניות

 

gallery 14(צילום: דריה גלר / שמלה: גליה להב)

מאת:כלות אורבניות