8 דברים שלבריידזילות יש במשותף

21.02.19

נפתח בוידוי: גם בנו שוכנת בריידזילה קטנה שרק מחכה להתפרץ. זה לא סוד שתקופת ההכנות לחתונה היא עתירת סטרס שעשוי להביא את חלקנו לקצה, כך שגינוני הלחץ והעצבים מובנים לחלוטין.

 

הרגעים בהם ההיסטריה גולשת החוצה הם בלתי נמנעים, ואם לרגע הרגשתן שאתן נמצאות לבד בסירה הזו - אנחנו שמחות לבשר לכן שממש לא, כיוון שאתן שייכות למועדון האקסקלוסיבי של הבריידזילות. ואם אתן מתחילות לתכנן את החתונה שלכן, אנחנו בטוחות שתוכלו להזדהות לפחות עם סעיף אחד מתוך הרשימה הבאה:

 

  1. פתחתן חמ״ל לו״זים: יש לכן יומן מפוצץ בפגישות וים של צ׳ק ליסטס, כל התאריכים בלוח השנה בסמארטפון שלכן מלאים, על הקירות בביתכן תלויים לוחות השראה וגם אם יעירו אתכן מתוך שינה תדעו להריץ את כל הרשימות הרלוונטיות לחתונה שלכן. תכל׳ס, עם נתוני הסדר הללו והדבקות במטרה - היה אפשר לגייס את כל הבריידזילות ולהקים את הצבא הטוב בעולם.

 

  1. איכשהו כמעט כל שיחה מגיעה לדיון על החתונה: עם קולגות בעבודה, עם חברות, עם המשפחה ואפילו עם הירקן. בין אם תרצו ובין אם לא, החתונה מעסיקה אתכן, וזה לגמרי בסדר לשתף ולדבר. רק, אתן יודעות, כמו כל דבר בחיים, חשוב לא להיסחף יתר על המידה. וחוצמזה, אנחנו בטוחות שיש לכן לפחות עשרים תחומים אחרים שמעסיקים אתכן, אל תשכחו מהם.

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 1

 (צילום: Shutterstock)

 

  1. הטלפון הנייד שלכן מאוכלס ברשימת אנשי קשר חדשה לגמרי: ספקים, ספקים, ספקים. השוזרת שהייתה בחתונה שהיית בה בשבוע שעבר, הצלם שאת חולמת שיצלם את החתונה שלך כבר מ-2012 ומנהלי האירוע הכי שווים Ever. וכן, מי שלא שם - פשוט לא קיים.

 

  1. שכחתן לרגע שיש חתן בעסק: ואנחנו האחרונות שנשפוט על זה. אבל בין עיצובי השולחנות לבחירת השמלה, נמצא גם חתן שיש מצב שהוא רוצה לקחת חלק בעניינים. Just saying.

 

gallery 2

 (צילום: Shutterstock)

מתוך הפינצטה שלנו

 

  1. לחץ, לחץ, לחץ: כפי שציינו לפני כן, מדובר בפרק זמן לחוץ במיוחד וברצף משימות לא פשוט. אנחנו הכי מבינות לליבכן, וזה לגמרי בסדר. כדי למתן את הלחץ, אנחנו מציעות לכן להתמקד בדברים שמרגיעים אתכן - יוגה, ריצה, בישול, מוסיקה, קריאה, כל מה שעושה לכן טוב.

 

  1. אתן פעילות בלפחות 5 קבוצות פייסבוק שעוסקות בחתונות: על אף כמות הנוטיפיקיישנס המטורפת שאתן מקבלות והשעות הארוכות שאתן מבלות בהן (גם מבלי שאתן רוצות), אנחנו יודעות, ממש ממש קשה לחיות בלעדיהן (ובראשן, כמובן, הקבוצה הסודית שלנו:).

 

gallery 3

 (צילום: Shutterstock)

 

 

  1. אתן חולמות על החתונה שלכן: ליטרלי, חולמות עליה בלילה. על שמלה שנשכחה, על מאפרת שהבריזה, על חתן שמאחר ועל גן אירועים שנסגר - הכל הולך, הכל רודף אותנו, ואם תהיתן אם זה קורה רק לכן, אז הכי לא.

 

  1. את מתחילה לחשוב על עבודה בתחום החתונות: אתן מארגנות את ההפקה (כנראה הראשונה) בחייכן, וזה עושה לכן טעם של עוד. אנחנו יכולות להעיד שלא מעט כלות עשו חישוב מסלול מחדש לאחר החתונה, כולל חלק מבנות צוות כלות אורבניות. אין ספק שמדובר בעולם מהמם לעסוק בו, יקום מקביל של אסקפיזם מושלם. בואו, כיף פה!

 

gallery 4

 (צילום: Shutterstock)

מאת:כלות אורבניות