7 דרכים להתמודד עם הבאסה שאחרי החתונה

בסיומה של תקופה (ממושכת יותר או פחות) שכללה אין ספור הכנות, התרגשות עצומה, התחבטויות, התעסקות בשלל פרטים, והגיעה לשיא ביום אחד מדהים במיוחד שעבר בפאסט פורוורד, מגיעה נפילת מתח, הנחיתה הבלתי נמנעת אל הקרקע - היום שלאחר החתונה.

 

אנחנו שומעות לאחרונה על יותר ויותר כלות שמציפה אותן תחושת ריקנות מסויימת שמגיעה עם סיום החתונה, ואם להיות כנות, מדובר בתופעה רווחת יותר משחשבנו, כך שהחלטנו להקדיש לה את מלוא תשומת הלב הראויה לה. כי ביננו, המעבר החד הזה, משיא רגשי כה גבוה - לרגע בו הוא מסתיים, הוא לא פשוט כלל. אז החלטנו ללקט את מיטב הרעיונות שעלו בקרב צוות כלות אורבניות לפתרון הבאסה שמגיעה לאחר החתונה.

 

1. האנימון

 

מדובר בפתרון האולטימטיבי לדאון שמגיע אחרי החתונה. קודם כל, חו״ל הוא התרופה המושלמת להכל, וחופשה מהממת שכזו יכולה לתת לכן את הבריחה המושלמת מהמציאות, כזו שתרכך בהדרגה את החזרה לשגרה. זו ההזדמנות שלכן ליצור את הטיול החלומי שלכן, ליהנות מהצ׳יל וכמובן, מזמן האיכות עם הפלאס וואן שלכן.

 

אדריאן

(צילום: אדריאן סבל)

 

2. אלבום חתונה

 

רגע אחרי שהתמונות מהיום המדהים שלכן מגיעות, מגיעה עמן גם המשימה הבאה - יצירת אלבומי החתונה! זו הזדמנות מעולה לחזור אל הרגעים היפים שנלכדו במצלמה, הפריימים היפים שמתעדים את האושר הנפלא הזה, ולבחור את המיטב מתוכם אל אלבום הורס שיישאר איתכן פוראבר.

 

gallery 3

(צילום: לוז)

 

ברטוב2

(צילום: תום ברטוב)

 

3. צפיה בסרט החתונה

 

אחד הדברים הכי כיפיים שיש הוא לצפות בסרט החתונה, בין אם בן או בת הזוג, המשפחה או החברות והחברים. לחיצה קטנה על כפתור הפליי תשאב אתכן בחזרה אל יום החתונה שלכן, וזה הכי, אבל הכי כיפי שיש. למטיבות הלכת: אתן יכולות לערוך הקרנה קבועה אחת לכמה זמן, אם אתן מרגישות שהגעגוע ליום הזה לא עוזב אתכן. זו ללא ספק תרופת פלא.

 

gallery 3

(צילום: גיל ורון)

 

קליקה

(צילום: קליקה)

 

4. תחוו מהצד חתונות של חברות

 

אנחנו אמנם לא יכולות לבדוק זאת סטטיסטית, אבל יש לנו תחושה שאחרי החתונה שלך יגיעו חתונות נוספות. במקרה של חתונה של חבר או חברה קרובים, זו ההזדמנות שלכן לשתף מהידע שלכן. תנו טיפים, עזרו להן במקומות שיש צורך בכך, עזרו להם להרגיש שאתן מלוות אותם ומגבות אותם. אנחנו מבטיחות לכן, זה יציף אתכן בתחושה טובה באופן מיידי.

 

אסף ספקטור

(צילום: אסף ספקטור)

 

 

5. חשבו על הדברים המרגשים שיגיעו בעתיד

 

בואו לא נשכח - נכון שהחתונה היא שיא, אירוע מרגש ביותר, אבל בסופו של דבר, מדובר בטקס סימבולי שהוא רק הכנה לעתיד המשותף שלכן עם הפרטנר או הפרטנרית בהם בחרתן. הסיטו את המחשבות על האירוע שהיה אל עבר כל אלו שיגיעו. אנחנו יודעות שמדובר בקלישאה, אבל החיים שמצפים לכן הם מדהימים ומלאים בהרפתקות, חשבו על כך.

 

ברטוב

(צילום: תום ברטוב)

 

6. צרו פרויקטים חדשים

 

ארגון חתונה הוא פרויקט, וכדי למלא את החסר, התשובה היא פשוטה: צרו לעצמכן פרויקטים חדשים. זה יכול להיות עיצוב מחדש של הבית, כיוון קרייריסטי חדש (אולי בתחום החתונות?), תחום עניין שלא חשבתן על הכיוון שלו לפני כן, או כל מה שרק תחלמו עליו. זה הזמן להתחלות רעננות שיציפו אתכן באנרגיה מחודשת.

 

דוד סקורי

(צילום: דוד סקורי)

 

7. זכרו שאתן לא לבד

 

הקבוצה הסודית שלנו, שהיא לחלוטין מקום מפלט תומך ומחבק, כוללת המון כלות, שסביר שלא מעט מכן מרגישות כמוכן. שתפו את רגשותיכן, דברו על התחושות, אנחנו בטוחות שתוכלו למצוא פרטנריות שיבינו לליבכן במאת האחוזים. אם אתן פחות בעניין של לדון בפורום שכזה על הרגשות שלכן, זו ההזדמנות הטובה להיעזר בבן או בת הזוג שלכן, במשפחה, בחברות, ולקבל את התמיכה לה אתן זקוקות.

 

ארטיק

(צילום: ארטיק)

מאת:כלות אורבניות